Srí Lanka10-denní pobyt na Srí Lance ve 4* hotelu Suriya Resort & Spa...

10-denní pobyt na Srí Lance ve 4* hotelu Suriya Resort & Spa s letenkou z Prahy a snídaní za 27900 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přijměte pozvání na nezapomenutelný 10denní pobytový zájezd na Srí Lanku do letoviska Waikkal v termínu od 31.5.2023 do 9.6.2023. Během svého pobytu si užijete krásné pláže a fantastické vodní sporty jako je windsurfing, šnorchlování nebo potápění. Vaše ubytování ve 4* hotelu Suriya Resort & Spa bude zahrnovat bohatou snídani. Letenky jsou z Prahy a cena za tento zájezd činí pouze 27900 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během svého pobytu můžete také navštívit zajímavá místa v okolí, jako je město Colombo s jeho historickými památkami a budovami z koloniální éry, hinduistický klášter nebo budhistický chrám. Na místě v Pinnawelle se můžete setkat se sloními sirotky a dokonce navštívit výrobnu papíru ze sloního trusu, což poskytuje stálý příjem místním vesničanům. Město Kandy, poslední sídlo singhálských králů, nabízí kromě půvabné atmosféry také nádhernou přírodu, chrámy a svatyně ze 14. století a řadu dalších zajímavých míst k návštěvě.

dovolená Srí Lanka
od Invia.cz

Levná dovolená Srí Lanka, Waikkal

letecky na 10 dní

31.5.2023 – 9.6.2023

27900 Kč

obrazek 9

4* Ubytování:
Suriya Resort & Spa
hodnocení 3 z 5

další termíny
Suriya Resort & Spa

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Srí Lanka, Waikkal na 10 dní za 27900 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Srí Lanka, Waikkal, Suriya Resort & Spa — | další nabídky od Dovolena.cz