Kuba13 dní na Kubě s all inclusive za 23900 Kč - last...

13 dní na Kubě s all inclusive za 23900 Kč – last minute zájezd z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Už pozítří můžete vyrazit za skvělou cenu 23900 Kč na levnou exotickou dovolenou do Karibiku. Tuto neodolatelnou nabídku si nemůžete nechat ujít! Termín 21.9.2023 – 3.10.2023 vás zavede na krásný Kubánský poloostrov Hicacos, domov nejznámějšího kubánského letoviska Varadera. Zájezd zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Gran Caribe Playa Caleta Salsa Club a program all inclusive. Odlet je z Prahy. Kuba nabízí mimořádné zážitky, od fascinující historie španělského přístavu až po jednu z nejkrásnějších pláží na světě. Pro milovníky adrenalinu je tu delfinárium a možnost vydat se na katamaránový výlet k nedotčeným ostrůvkům. Golfisté mohou využít místní 18jamkové golfové hřiště.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Varadero vás okouzlí svým bohatým kulturním dědictvím a místní kuchyní. Nezapomeňte navštívit historické památky a trhy, kde můžete ochutnat autentickou kubánskou kuchyni. A pro ty, kdo touží po relaxaci, přináší Varadero klidné pláže a tyrkysové moře. Tento zájezd je ideální volbou pro každého, kdo hledá kombinaci dobrodružství a odpočinku v jednom z nejexotičtějších koutů Karibiku.

dovolená Kuba
od Invia.cz

Levná dovolená Kuba, Varadero

letecky na 13 dní s all inclusive

21.9.2023 – 3.10.2023

23900 Kč

Levná dovolená v hotelu ROC VARADERO - Kuba, Varadero

4* Ubytování:
Gran Caribe Playa Caleta Salsa Club – ukázat na mapě
hodnocení 3,4 z 5 – velmi dobré

další termíny
Gran Caribe Playa Caleta Salsa Club

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Kuba, Varadero na 13 dní s all inclusive za 23900 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Kuba, Varadero, Gran Caribe Playa Caleta Salsa Club — | další nabídky od Dovolena.cz