TureckoBelek16 dní luxusní dovolené v Turecku: Belek od 15990 Kč s all...

16 dní luxusní dovolené v Turecku: Belek od 15990 Kč s all inclusive zážitky! 🌞🏝️

Levná dovolená vyhledávač

Dva týdny levné all inclusive dovolené na Turecké riviéře v letovisku Belek jsou příležitostí, kterou rozhodně nechcete propásnout. V termínu od 22.7.2023 do 6.8.2023 vás čeká nezapomenutelná dovolená plná zábavy a odpočinku. Za bezkonkurenčních 15990 Kč získáte ubytování ve 3* hotelu Akalia Suite, který prošel nedávnou rekonstrukcí a nyní vás uvítá v moderním a komfortním prostředí. Abyste nemuseli řešit nic jiného než svůj odpočinek je samozřejmostí program all inclusive. Hotel má svou vlastní písčitou pláž, která je od něho vzdálená přibližně 950 metrů. Odlet je z Prahy. Celý zájezd pořádá renomovaná cestovní kancelář Čedok. Můžete se tak spolehnout na kvalitu a profesionalitu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Belek je proslulé turecké letovisko, které nabízí nespočet možností pro skvělý dovolenkový pobyt. Oblast je známá svými nádhernými plážemi a průzračným mořem. Pokud toužíte po poznávání turecké kultury, můžete navštívit místní trhy a ochutnat tradiční tureckou kuchyni. Nezapomeňte si prohlédnout historické památky a ruiny, které v této oblasti naleznete. V letovisku je také množství golfových hřišť, která jsou oblíbená mezi zahraničními i místními hráči. Pobyt v této destinaci vás nadchne a zanechá vám nezapomenutelné zážitky. Vydejte se na dovolenou plnou relaxace, zábavy a poznávání v tomto krásném tureckém kraji.

dovolená Turecko
od Invia.cz

Levná dovolená Turecko, Belek

letecky na 16 dní s all inclusive

22.7.2023 – 6.8.2023

15990 Kč

Levný zájezd Akalia Suite, Turecko, Turecká riviéra, Belek

3* Ubytování:
Akalia Suite

další termíny
Akalia Suite

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Turecko, Belek na 16 dní s all inclusive za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Turecko, Belek, Akalia Suite — | další nabídky od Dovolena.cz