ŘeckoRhodos16 dní na Rhodosu s all inclusive jen za 21290 Kč! Neuvěřitelná...

16 dní na Rhodosu s all inclusive jen za 21290 Kč! Neuvěřitelná last minute nabídka přímo z Ostravy!

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená na Řeckém ostrově Rhodos je ideální volbou pro všechny milovníky slunce a moře. Uskuteční se v termínu 31. května – 15. června 2024 a ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Kolymbia Sky, který se rozprostírá v rozkvetlé zahradě v klidné části letoviska. Pláž, kterou tvoří kombinace písku a drobných kamínků, je od hotelu vzdálena pouhých 150 metrů. Za skvělou cenu 21290 Kč tak získáte 16 denní pobyt se stravováním formou all inclusive a leteckým transferem z Ostravy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos je třetím největší řeckým ostrovem, který turisty láká na bohatou paletu atrakcí a historických památek. Mezi nejvýznamnější klenoty ostrova patří historické město Rhodos, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde můžete navštívit impozantní Palác velmistrů nebo se procházet malebnými uličkami středověkého jádra. Milovníkům přírody doporučujeme návštěvu údolí motýlů Petaloudes, kde se v letních měsících shromažďují tisíce motýlých jedinců. Nezapomeňte také zavítat do anticých měst Kamiros a Lindosu. Mimo to nabízí Rhodos skvělé možnosti pro vodní sporty a další aktivní vyžití.

Levná dovolená ve 4* hotelu Kolymbia Sky - Řecko, Rhodos, Kolymbia

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 16 dní v termínu 31.5.2024 – 15.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Kolymbia Sky a programem all inclusive za 21290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz