Turecko8-denní all inclusive dovolená v Turecku s písčitou pláží a bazény v...

8-denní all inclusive dovolená v Turecku s písčitou pláží a bazény v hotelu Mirabell za 11117 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete dovolenou na letošní květen, Turecko by mohlo být tou pravou destinací pro vás. A konkrétně město Alanya s krásnou písčitou pláží a množstvím atrakcí, které si yde můžete užít. Nabízí se vám možnost strávit osm dní v termínu 19.5.2023 – 26.5.2023 ve 4* hotelu Mirabell s programem all inclusive. Cena za ubytování a služby činí 11117 Kč, odlet je z Prahy.

Hotel Mirabell má veškeré vybavení, které byste si mohli přát na dovolené. Kromě hlavní restaurace nabízí čtyři bary, dva venkovní bazény, dětskou sekci v bazénu, skluzavky u bazénu, spa centrum s tureckými lázněmi, saunou, jacuzzi, kadeřnictvím, dále je k dispozici stolní tenis, biliard a animační programy. Navíc máte možnost navštívit vystoupení živé hudby, nákupní centrum, prádelnu a konferenční místnost. K dispozici je také wifi internetové připojení, takže se nebudete muset bát ztráty kontaktu s okolním světem.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud jde o polohu hotelu, nachází se 6 km od centra města Alanya a 120 km od mezinárodního letiště Antalya. Soukromá písčitá pláž leží pouhých 100 metrů od hotelu a je dostupná podchodem pod místní komunikací. Na pláži i u bazénu jsou k dispozici lehátka, slunečníky a osušky zdarma, takže se nemusíte bát, že byste nebyli dostatečně vybaveni na relaxaci u moře.

Turecko a konkrétně město Alanya jsou skvělou volbou pro letní dovolenou, a pokud si zvolíte hotel Mirabell, budete mít jistotu, že se nebudete nudit a že si pobyt v plné míře užijete.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

19.5.2023 – 26.5.2023

11117 Kč

obrazek 10

4* Ubytování:
Mirabell – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Mirabell
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový
u moře

Tato nabídka (dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 19.5.2023 – 26.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Mirabell včetně programu all inclusive za 11117 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz