Řecko8 dní v Řecku za 14990 Kč! Hotel Sissy s polopenzí, pláží...

8 dní v Řecku za 14990 Kč! Hotel Sissy s polopenzí, pláží a bazénem. Let z Brna.

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se letecky z Brna na levnou dovolenou do Řecka! Máme pro vás skvělou nabídku last minute zájezdu na řeckou pevninu, která vás okouzlí svojí malebností a pohostinností. Tento 8denní zájezd je naplánován na termín od 27.7.2023 do 3.8.2023 a zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Sissy s polopenzí za pouhých 14990 Kč. Odlet je naplánován z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Sissy je příjemný plážový resort, který vás okouzlí svou prostornou subtropickou zahradou. Nachází se na jižním cípu letoviska Kamena Vourla, pouhých 400 metrů od centra. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo před hotelem a hosté mohou využít zdarma poskytovaná lehátka. Těšit se můžete také na venkovní bazén s lehátky a terasu s úchvatným výhledem na moře. Okolí hotelu nabízí bohaté možnosti nákupů a gastronomických zážitků díky obchůdkům, restauracím a taverenám. Pro zpestření pobytu pořádá hotel Sissy řecké večery a animační programy pro děti. A pro milovníky cyklistiky je Kamena Vourla ideálním místem díky svým krásným cyklistickým trasám. Nyní je ta pravá chvíle vyrazit a prožít nezapomenutelnou dovolenou v Řecku!

dovolená Řecko
dovolená Řecko pevnina

Levná dovolená Řecko, Řecko pevnina

last minute

letecky z Brna na 8 dní s polopenzí

27.7.2023 – 3.8.2023

14990 Kč

Dovolená Sissy, Řecko, Řecko pevnina, Kamena Vourla

3* Ubytování:
Sissy – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Sissy
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Řecko pevnina na 8 dní v termínu 27.7.2023 – 3.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Sissy a stavováním formou polopenze za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Řecko pevnina — | další nabídky od Invia.cz