JordánskoAkaba, Jordánsko: Exotická dovolená s plnou penzí už zítra letecky z Prahy...

Akaba, Jordánsko: Exotická dovolená s plnou penzí už zítra letecky z Prahy za 12370 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Jordánsko je skvělou destinací pro každého, kdo touží po dovolené plné exotiky a dobrodružství. V termínu od 9. října do 16. října 2023 máte jedinečnou příležitost vydat se do Akaby, malebného města na břehu Rudého moře. Ubytování ve 4* hotelu My Hotel a letecký transfer z Prahy jsou zahrnuty v ceně zájezdu 12370 Kč, a to včetně stravování formou plné penze. Hotel se nachází v samém centru Aqaby, což usnadňuje přístup k restauracím, obchodům a historickým památkám. My Hotel je známý svou střešní terasou s bazénem, kde si můžete užít krásný výhled na okolní krajinu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Jordánsko nabízí řadu zajímavých turistických atrakcí. Během svého pobytu můžete navštívit slavný skalní komplex Petra, který je jedním z nejvýznamnějších historických a archeologických nalezišť na světě. Toto místo je známé svými úžasnými stavbami a chrámy vytesanými do skály. Dalším zajímavým místem je Wadi Rum, rozlehlá poušť s nádhernými písečnými dunami a úchvatnou horskou krajinou. Pro milovníky potápění je Rudé moře ideálním místem k objevování podmořského světa. Jordánsko skrývá mnoho dalších tajemství a dobrodružství, která čekají jen na vaši návštěvu.

dovolená Jordánsko
od Invia.cz

Levná dovolená Jordánsko, Akaba

letecky na 8 dní s plnou penzí

9.10.2023 – 16.10.2023

12370 Kč

Levná dovolená v hotelu MY HOTEL - Jordánsko, Aqaba

4* Ubytování:
My Hotel – ukázat na mapě

další termíny
My Hotel

Stravování:
plná penze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Jordánsko, Akaba na 8 dní s plnou penzí za 12370 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Jordánsko, Akaba, My Hotel — | další nabídky od Dovolena.cz