ŘeckoRhodosAkční nabídka: Zájezd na Rhodos, 12 dní v tichém letovisku Afandou, za...

Akční nabídka: Zájezd na Rhodos, 12 dní v tichém letovisku Afandou, za příjemnou cenu 9624 Kč.

Levná dovolená vyhledávač

Levný zájezd do Řecka na Rhodos za parádních 9624 Kč můžete právě teď zakoupit u cestovní agentury Invia.cz. Přichází nabídka last minute dovolené, která vás zavede na tento malebný ostrov v termínu od 15.8.2023 do 26.8.2023. Za atraktivní cenu získáte kompletní balíček včetně ubytování v hotelu Golden Days a letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Afandou, vesnička na východním pobřeží ostrova, nabízí příjemnou a klidnou atmosféru, kterou ocení zejména ti, kdo hledají odpočinek a relaxaci během své dovolené. Toto místo je ideální pro trávení klidných dní u moře bez nepříjemných ruchů a starostí. Pláž, lemovaná pískem a oblázky, je nejen prostorná, ale také poskytuje pocit soukromí. Místní taverny pak nabízejí možnost ochutnat lokální speciality. V letovisku a jeho okolí je plno obchůdků a barů.

V okolí vesničky Afandou mohou turisté vyzkoušet i výlety do překrásné přírody a navštívit historické památky. Oblast je domovem nádherných jeskyní Erimokastro Caves, které nabízejí fascinující podívanou. Největším lákadlem však zůstává hlavní město ostrova, Rhodos, jehož atmosférou budete okouzleni. Moderní akropole s pozůstatky z dob Byzance vytváří jedinečnou atmosféru, která vás vtáhne do historie. Tato destinace je rovněž skvělým výchozím bodem pro individuální výlety po ostrově, který je bohatý na další zajímavá místa a památky.

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Prahy na 12 dní

15.8.2023 – 26.8.2023

9624 Kč

obrazek 36
Levná dovolená v hotelu Golden Days – Řecko, Rhodos, Afandou

Ubytování:
Golden Days – ukázat na mapě
hodnocení 2.7 z 5

Golden Days
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 12 dní v termínu 15.8.2023 – 26.8.2023 s ubytováním v hotelu Golden Days za 9624 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz