AlbánieAlbánie letecky z Prahy za 10990 Kč: 8 dní ve 4* hotelu...

Albánie letecky z Prahy za 10990 Kč: 8 dní ve 4* hotelu Amr v Durrësu s pláží a all inclusive!

Levná dovolená vyhledávač

Albánie – Durrës: Vychutnejte si 8 dní odpočinku a relaxace v červnovém termínu 1.6.2023 – 8.6.2023 v malebném městě Durrës za neuvěřitelnou cenu 10990 Kč! Tato lákavá nabídka zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Amr s programem all inclusive a leteckou dopravou z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Amr je příjemný a moderní hotel, který se nachází pouhých 8 km od centra města Durrës a asi 33 km od letiště v Tiraně. Pokud preferujete veřejnou dopravu, autobusová zastávka je umístěna přímo před hotelem.

Největším lákadlem je však dlouhá písčitá pláž, která se nachází hned v sousedství hotelu. S pozvolným vstupem do vody je ideální pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří si chtějí pouze odpočinout a opalovat se. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Pokud hledáte skvělou dovolenou za výhodnou cenu, Durrës v Albánii je tou pravou volbou. Vychutnejte si plážové radovánky, koupání v moři a pohodu ve 4* hotelu Amr s programem all inclusive. Nezapomeňte si rezervovat svůj termín a využít této skvělé nabídky.

dovolená Albánie
od Invia.cz

Levná dovolená Albánie, Durrës

letecky na 8 dní s all inclusive

1.6.2023 – 8.6.2023

10990 Kč

obrazek 134

4* Ubytování:
Amr

další termíny
Amr

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Albánie, Durrës na 8 dní s all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Albánie, Durrës, Amr — | další nabídky od Dovolena.cz