ŘeckoZakynthosAll inclusive dovolená Zakynthos: 8 dní azurového moře a ikonických pláží za...

All inclusive dovolená Zakynthos: 8 dní azurového moře a ikonických pláží za 14890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se začátkem příštího týdne na levnou last minute dovolenou na řecký ostrov Zakynthos. Užijte si 8 dní na nádherných plážích v dosahu fascinující přírody. Termín zájezdu je od 11.7.2023 do 18.7.2023 a cena za celý pobyt je pouze 14890 Kč. Tuto dovolenou můžete strávit v komfortním 3* hotelu Levante, který se nachází přibližně 100 metrů od centra letoviska s bary, restauracemi a obchody.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Po příletu na ostrov Zakynthos vás čeká nádherné prostředí s azurově modrou vodou a písečitými plážemi. Zakynthos je známý svou úchvatnou přírodou, včetně ikonické pláže Navagio s vrakem lodě, která je jednou z nejfotografovanějších pláží na světě. Můžete také navštívit Modrou jeskyni, kde si užijete jedinečnou atmosféru a krásné modré odlesky. Ostrov nabízí také možnost potápění, vodních sportů a výletů lodí po okolních ostrůvcích.

Ubytování v hotelu Levante probíhá formou all inclusive. Nemusíte se tak starat o jídlo a pití. Hotel je ideálním výchozím bodem pro objevování okolí, protože se nachází v blízkosti města Zakynthos a letiště. Je však třeba mít na paměti, že terén ostrova je poměrně členitý, a proto nedoporučujeme tuto dovolenou osobám s omezenou pohyblivostí. Přesto pokud hledáte cenově dostupnou dovolenou plnou krásné přírody a příjemného středomořského klimatu, Zakynthos je pro vás ideální destinací.

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

11.7.2023 – 18.7.2023

14890 Kč

Levná dovolená Levante, Řecko, Zakynthos, Argassi

3* Ubytování:
Levante – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Levante
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 11.7.2023 – 18.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Levante a programem all inclusive za 14890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz