ŘeckoKrétaAll inclusive zájezd na Krétu: Last minute dovolená za 6990 Kč!

All inclusive zájezd na Krétu: Last minute dovolená za 6990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz jsme pro vás našli levný last minute zájezd do Řecka na ostrov Kréta. Pokud si tuto dovolenou vyberete, můžete se těšit na osm dní plných zážitků a odpočinku v termínu od 21.6.2023 do 28.6.2023.

Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Elpida Village, který vás přivítá svou pohodlnou atmosférou a nabízí program all inclusive. Za cenu 6990 Kč vás čeká kompletní dovolená včetně letecké dopravy z Ostravy. Hotel se nachází ve svahu mezi olivovníky a je postaven ve stylu řecké vesničky. Součástí zájezdu je také bezplatná doprava na pláž, která patří mezi nejatraktivnější části ostrova Kréta.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kréta je známá svými úchvatnými plážemi, historickými památkami a bohatou kulturou. Můžete se vydat na prohlídku archeologických nalezišť, jako je Knossos, které přináší pohled do minulosti starověkého řeckého civilizačního centra. Místní kuchyně vás potěší svými chutnými pokrmy, jako jsou tzatziki, moussaka a čerstvě připravené olivové oleje. Na Krétě rovněž najdete malebná horská městečka, kde se můžete projít úzkými uličkami a ochutnat místní speciality.

Takže pokud hledáte last minute dovolenou plnou dobrodružství, relaxace a poznávání nových kultur, neměli byste váhat a využít tuto nabídku cestovní agentury Invia.cz. Vydejte se na Krétu a zažijte nezapomenutelné zážitky na tomto krásném řeckém ostrově.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Ostravy na 8 dní s all inclusive

21.6.2023 – 28.6.2023

6990 Kč

obrazek 117

4* Ubytování:
Elpida Village – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Elpida Village
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 21.6.2023 – 28.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Elpida Village a programem all inclusive za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz