ŘeckoZakynthosBOMBA: Řecko, Zakynthos na 15 dní se snídaní za 9990 Kč -...

BOMBA: Řecko, Zakynthos na 15 dní se snídaní za 9990 Kč – letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Exkluzívní nabídka levné dovolené v Řecku přichází v době, kdy se všichni těší na sluníčko, moře a dovolenou. Pokud patříte mezi ty, kteří touží po relaxu a zároveň nechtějí utrácet moc peněz, tak máme pro vás skvělou zprávu. Cestovní kancelář Čedok přichází s parádní nabídkou 15 denní dovolené na řeckém ostrově Zakynthos v termínu od 2.6.2023 do 16.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Chrissi Akti včetně snídaně za pouhých 9990 Kč. Odlet je z Brna a hotel se nachází přímo u písčité pláže s lehátky a slunečníky zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Chrissi Akti se nachází v centru živého letoviska Argassi, kde najdete mnoho nákupních možností a zábavy. Hotel disponuje vstupní halou, recepcí, restaurací, barem s terasou s výhledem na moře, bazénem a terasou s lehátky a slunečníky zdarma. Ubytování je zajištěno ve standardních dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, klimatizací, SAT/TV, chladničkou a balkonem nebo terasou. Součástí pobytu je stravování formou bufetové snídaně. Tuto skvělou nabídku pořádá cestovní kancelář Čedok, a to za neuvěřitelně nízkou cenu. Pobyt je tak ideální pro všechny, kteří touží po slunci, pláži, relaxaci a zároveň nechtějí utrácet moc peněz. Vydejte se na levnou dovolenou do Řecka a užijte si nezapomenutelné chvíle v malebném prostředí ostrova Zakynthos.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

letecky na 15 dní

2.6.2023 – 16.6.2023

9990 Kč

obrazek 14

3* Ubytování:
Chrissi Akti
hodnocení 3,8 z 5 – výborné

další termíny
Chrissi Akti

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Řecko, Zakynthos na 15 dní za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Zakynthos, Chrissi Akti — | další nabídky od Dovolena.cz