BrazílieBrazílie, Jihovýchodní Brazílie (Buzios, Rio de Janeiro a další) na 10 dní...

Brazílie, Jihovýchodní Brazílie (Buzios, Rio de Janeiro a další) na 10 dní za 30090 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Brazílie, Jihovýchodní Brazílie (Buzios, Rio de Janeiro a další) na 10 dní v termínu 5.2.2023 – 14.2.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Bandeirantes včetně snídaně za 30090 Kč. Letecky z Prahy.

dovolená Brazílie
od Invia.cz

Levná dovolená
Brazílie, Jihovýchodní Brazílie (Buzios, Rio de Janeiro a další)

letecky na 10 dní

5.2.2023 – 14.2.2023

30090 Kč

Brazílie, Jihovýchodní Brazílie (Buzios, Rio de Janeiro a další), Bandeirantes

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

3* Ubytování:
Bandeirantes

další termíny
Bandeirantes

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

1. den: Během dne odlet z Prahy (případně Vídně, aj).
2. den: Přílet do Ria, individuální transfer do hotelu. (Za příplatek možno zajistit transfer z letiště do hotelu a asistenci česky mluvícího delegáta při ubytování.)
3.- 8. den: Možnost koupání na pláži Copacabana a Ipanema, nebo individuálně návštěva řady místních památek, nebo fakultativních výletů s českým průvodcem.
Favela BABILONIA – Půldenní tour obsahuje prohlídku favely samotné s asi 40minutovou procházkou v národním parku, který leží na kopci Morro Babilonia, ze kterého jsou úžasné vyhlídky na Copacabana, Botafogo a centrum Ria. V Chapeu Mangueira se posadíme do místního Boteco baru „BAR DO DAVID“, který se stal vítězem celobrazilské soutěže boteco kuchyně. Doprava automobilem. Délka tour 4hodiny.
Celodenní Tour s výstupem na Corcovado – Naše tour vás zavede na místa, kam se jen tak každý turista nedostane. Od pláže Copacabana se dostaneme do národního parku Floresta de Tijuca, kde se podíváme na 32m vysoký vodopád. Pokocháme se výhledem na severní město a přesuneme se pod sochu Ježíše Krista (vstup na Ježíše v ceně tour). Po okouzlení Ježíšem se dopravíme na další vyhlídku dona Marta, od které se dostaneme do bohémské čtvrti Santa Tereza (kde se dá projet v historické tramvajce). Doprava automobilem. Délka tour 8hodin.
9. den: Dopoledne volno, v průběhu dne individuální transfer na letiště a odlet z Ria.
10. den: Přílet do Prahy
Stravování
Cena zahrnuje snídani formou bufetu.
Ubytovaní
Klimatizované pokoje jsou vybaveny kabelovou TV, telefonem a minibarem. Hotel Bandeirantes se nachází nedaleko pláže Copacabana. Hotel Bandeirantes*** – klimatizované pokoje jsou vybaveny kabelovou TV, telefonem a minibarem.
Poznámka
Zájezd je určen pro individuální turisty. Na vyžádání je možné zajištění odletu z Vídně.
Dle přání klienta je možné prodloužení pobytu o libovolný počet nocí. Doporučujeme k tomuto zájezdu dokoupit rozšíření např. v podobě zájezdu Vodopády Iguacú.
Upozorňujeme, že ceny letenek i ubytování se mohou v průběhu času měnit.

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE— Brazílie, Jihovýchodní Brazílie (Buzios, Rio de Janeiro a další), Bandeirantes — | další nabídky od Dovolena.cz