BulharskoBulharsko - dokonalý letní ráj pro celou rodinu!

Bulharsko – dokonalý letní ráj pro celou rodinu!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte skvělé místo pro letošní letní dovolenou, zvažte pobyt v Bulharsku. Tato země nabízí vše, co byste od dokonalého dovolenkového ráje očekávali.

Zvláště pro rodiny s dětmi je Bulharsko ideální volbou. Mnoho hotelů disponuje aquaparky a plážemi s pozvolným vstupem do moře, kde si mohou děti hrát a plavat. Navíc moře je zde příjemně teplé, a také se nemusíte obávat žahavých medúz nebo pichlavých ježků.

Dovolenou v Bulharsku najdete ZDE

Nenechte se však mýlit – Bulharsko není jen pro rodiny s dětmi. Při návštěvě místních přímořských letovisek si můžete užít bujarý noční život, nebo si vychutnat romantickou večeři při svíčkách. Pobřeží je obklopeno hustými borovými a dubovými lesy, takže můžete vyrazit do přírody i na horské túry.

Kromě toho má Bulharsko také bohatou historii a kulturu. Pokud jste fanoušky historických památek, nemůžete minout Nesebar, kde se nachází centrum zapsané na seznamu UNESCO, nebo Rilský klášter, kde máte možnost se seznámit s životem mnichů.

Tak neváhejte a vydejte se na dovolenou do Bulharska. Najdete zde všechno, co si od dokonalého dovolenkového ráje můžete přát!

Dovolenou a zájezdy nejen do Bulharska můžete vybírat z tipů níže nebo na našich stránkách.