BulharskoBulharsko: Nezapomenutelná dovolená ve Sv. Konstantinu na 11 dní s all inclusive...

Bulharsko: Nezapomenutelná dovolená ve Sv. Konstantinu na 11 dní s all inclusive za 16810 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Bulharské letovisko Svatý Konstantin nabízí skvělou destinaci pro dovolenou na 11 dní v termínu od 8.8.2023 do 18.8.2023. Na tento zájezd můžete vyrazit letecky z Brna. Ubytování je zajištěno v pohodlném 4* hotelu Aurora a programem all inclusive. Cena dovolené činí skvělých 16810 Kč. Hotel Aurora, s třemi hvězdičkami, se nachází v srdci letoviska Svatý Konstantin a Helena, nedaleko krásné písečné pláže. Pokoje jsou klimatizované a útulně vybavené, každý s vlastním balkonem. Rodiny s dětmi zde ocení především dětský bazén a dětské hřiště. V nedalekém centru pak můžete navštívit množství restaurací, barů a obchodů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Bulharsko je zemí bohatou na historii a tradice. Letovisko Svatý Konstantin je ideálním místem pro ty, kteří touží po odpočinku u moře a současně si chtějí užít atraktivní aktivity. Kromě koupání v průzračném moři a relaxace na pláži si můžete vychutnat šnorchlování nebo potápění a objevovat bohatý podmořský svět. Pro milovníky historie a kultury je zde mnoho památek a starobylých měst, které stojí za návštěvu. Bulharská kuchyně je proslulá svými chutěmi, a proto nezapomeňte ochutnat tradiční místní speciality v jedné z mnoha restaurací. Sv. Konstantin je skutečným rájem pro dovolenou pro každého – rodiny s dětmi, páry i jednotlivci si zde najdou to své a prožijí nezapomenutelné léto!

dovolená Bulharsko
od Invia.cz

Levná dovolená Bulharsko, Sv. Konstantin

letecky na 11 dní s all inclusive

8.8.2023 – 18.8.2023

16810 Kč

obrazek 101

4* Ubytování:
Aurora
hodnocení 3,3 z 5 – velmi dobré

další termíny
Aurora

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Bulharsko, Sv. Konstantin na 11 dní s all inclusive za 16810 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


8.8.2023 – 18.8.2023 letecky z Brna na 11 dní s all inclusive za 16810 CZK


— Bulharsko, Sv. Konstantin, Aurora — | další nabídky od Dovolena.cz