BulharskoPrimorskoBulharsko, Primorsko na 8 dní za 8870 Kč - letecky z Prahy

Bulharsko, Primorsko na 8 dní za 8870 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si začátkem září pláže Černého moře v oblíbeném bulharském letovisku Primorsko, a to v termínu od 30.8.2023 do 6.9.2023. Za atraktivní cenu 8870 Kč získáte týdenní pobyt s ubytováním ve 3* hotelu Extasy včetně snídaně a odletu z Prahy. Tento hotel je ideální volbou pro rodiny i jednotlivce. S polohou pouhých 150 metrů od písečné pláže a s blízkostí centra letoviska máte k dispozici všechno, co potřebujete, doslova na dosah ruky. Tato dovolená je přizpůsobená všem věkovým kategoriím, takže si ji užijete naplno bez ohledu na věk.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Primorsko je skvělým místem pro dovolenou plnou zábavy a poznávání. Můžete se vydat na procházky po promenádě podél pobřeží, ochutnat místní kulinářské lahůdky či navštívit místní památky. Nenechte si ujít půvabnou atmosféru letoviska, která je známá svými příjemnými kavárnami, restauracemi a obchůdky. Pro aktivní dovolenou je tu široká nabídka vodních sportů, jako je potápění, plachtění nebo windsurfing. Milovníci přírody ocení blízkost Národního parku Strandža, kde mohou podniknout pěší výlety do přírody. Primorsko místem, které vám poskytne nezapomenutelnou dovolenou plnou dobrodružství a relaxace.

dovolená Bulharsko
dovolená Primorsko

Levná dovolená Bulharsko, Primorsko

letecky z Prahy na 8 dní

30.8.2023 – 6.9.2023

8870 Kč

Levná dovolená v hotelu Extasy - Bulharsko, Primorsko

3* Ubytování:
Extasy – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Extasy
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový
u moře

Tato nabídka (dovolená Bulharsko, Primorsko na 8 dní v termínu 30.8.2023 – 6.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Extasy včetně snídaně za 8870 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— dovolená Bulharsko, Primorsko — | další nabídky od Invia.cz