BulharskoBulharsko: Slunečné pobřeží, 8 dní ve 4* hotelu Mercury s all inclusive...

Bulharsko: Slunečné pobřeží, 8 dní ve 4* hotelu Mercury s all inclusive za 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Bulharské letovisko Sunečné pobřeží je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou Čechů. A není se čemu divit, nabízí totiž nejen nádherné pláže, ale také bohatý kulturní program a mnoho zajímavých aktivit. Pro ty, kteří se rozhodnou vydat na týdenní dovolenou v termínu od 27.7.2023 do 3.8.2023, je k dispozici výhodný zájezd s ubytováním ve 4* hotelu Mercury a programem all inclusive za skvělou cenu 11990 Kč. Hotel Mercury, který prošel v roce 2018 kompletní renovací, se nachází v samém srdci Slunečného pobřeží, pouhých 150 metrů od krásné písčité pláže a v těsné blízkosti obchůdků a restaurací.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Mercury nenabízí pouze pohodlné ubytování ve vkusně zařízených a prostorných pokojích, ale také pestrou paletu animačních programů pro děti i dospělé. A to není všechno!. Okolí letoviska skýtá mnoho možností pro výlety a poznávání. Milovníci historie ocení starobylé památky, jako je například Nesebar, zapsané na seznamu UNESCO, s úchvatným pohledem na černomořské pobřeží. Pro ty, kteří se chtějí ponořit do zdejšího podmořského světa, je tu možnost šnorchlování nebo potápění, které odhalí nádherný podvodní život. Ať už toužíte po relaxaci na pláži, poznávání kulturních pokladů, nebo aktivním odpočinku, Bulharsko a Slunečné pobřeží mají všechno, co potřebujete pro skvělou dovolenou.

dovolená Bulharsko
od Invia.cz

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

letecky na 8 dní s all inclusive

27.7.2023 – 3.8.2023

11990 Kč

Last mi ute zájezd Mercury, Bulharsko, Slunečné Pobřeží

4* Ubytování:
Hotel Mercury
hodnocení 4,1 z 5 – výborné

další termíny
Hotel Mercury

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní s all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Hotel Mercury — | další nabídky od Dovolena.cz