BulharskoBulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní s all inclusive za 11661 Kč...

Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní s all inclusive za 11661 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Bulharské letovisko Slunečné pobřeží je jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou. Jeho název odkazuje na rozlehlé písečné pláže a slunečné počasí, které zde převládá. Pro ty, kteří se rozhodnou využít této nabídky last minute dovolené v Bulharsku, je zde skvělá možnost strávit 8 dní levné dovolené v prázdninovém termínu od 13.7.2023 do 20.7.2023.

Zájezd zahrnuje ubytování v komfortním hotelu Azzuro, který nabízí pohodlné pokoje a širokou škálu služeb pro své hosty, a to včetně programu all inclusive. Cena dovolené je velmi příznivá – činí pouze 11661 Kč včetně letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Slunečné pobřeží je atraktivní destinací pro dovolenou díky svým nádherným plážím, teplému moři a bohatým možnostem zábavy a relaxace. Návštěvníci zde mohou využít různé vodní sporty, jako je potápění nebo surfování. Kromě toho je v okolí dostatek historických památek a malebných vesnic, které stojí za návštěvu. Nezapomeňte si také vychutnat tradiční bulharskou kuchyni, která nabízí lahodné speciality.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

13.7.2023 – 20.7.2023

11661 Kč

Dovolená Azzuro,
Bulharsko, Slunečné Pobřeží

Ubytování:
Azzuro

Azzuro
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 13.7.2023 – 20.7.2023 s ubytováním v hotelu Azzuro a programem all inclusive za 11661 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz