BulharskoBulharsko: Zájezd na Slunečné Pobřeží s all Inclusive za neuvěřitelných 13742 Kč!

Bulharsko: Zájezd na Slunečné Pobřeží s all Inclusive za neuvěřitelných 13742 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v první polovině září na levnou dovolenou do Bulharska a zažijte nezapomenutelný pobyt na Slunečném Pobřeží. V termínu 6.9.2023 – 13.9.2023 vás čeká ubytování v luxusním 4* hotelu Hrizantema se stravováním formou all inclusive. Odlet je z Brna. Celý zájezd pořídíte právě teď za skvělou cenu 13742 Kč. Hotel je umístěn ve velké zahradě v centrální části letoviska. Písčitá pláž je od něho vzdálena jen 200 metrů. A pokud máte šťastnou ruku, můžete si zahrát i v hotelovém kasinu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Bulharsko nabízí nejen krásné pláže, ale i skvělé památky a zajímavosti. Navštivte například starobylé město Nesebar, které je zapsáno na seznamu UNESCO a oplývá úchvatnou architekturou. Milovníci přírody podniknou výlet do Národního parku Strandža, kde mohou objevovat malebné lesy, vodopády a unikátní druhy rostlin a živočichů. Pro ty, kteří preferují pulzující atmosféru, je zde možnost vyrazit do letoviska Zlaté Písky, kde se nachází mnoho restaurací, obchodů a nočních klubů. Bulharsko má mnoho tváří a každý návštěvník zde najde to své.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

6.9.2023 – 13.9.2023

13742 Kč

Levná dovolená v hotelu Hrizantema - Bulharsko, Slunečné Pobřeží

4* Ubytování:
Hrizantema – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Hrizantema
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 6.9.2023 – 13.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Hrizantema a programem all inclusive za 13742 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz