BulharskoZlaté PískyBulharsko Zlaté Písky: 7 dní ultra all inclusive ve 4* hotelu za...

Bulharsko Zlaté Písky: 7 dní ultra all inclusive ve 4* hotelu za 18690 Kč! Odlet z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na luxusní dovolenou do bulharského letoviska Zlaté Písky! Vydejte se na týdenní letecký zájezd v termínu od 24.8.2023 do 30.8.2023. Ubytování je v komfortním 4* hotelu Grifid Hotels Bolero, který vás okouzlí svou nabídkou programu ultra all inclusive. Celou dovolenou pořídíte za skvělou cenu 18690 Kč. Odlet je z Prahy. Na místě vás čeká nejen krásná písečná pláž, která se nachází jen 50 metrů od hotelu, ale i skvělý mini aquapark, který je součástí hotelového komplexu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Bulharsko je oblíbenou destinací pro letní dovolenou a Zlaté Písky jsou zárukou skvělého pobytu. Toto letovisko láká návštěvníky svými nádhernými písečnými plážemi, které patří mezi nejkrásnější v celém Bulharsku. Voda je zde čistá a průzračná, ideální pro osvěžení a vodní sporty. Kromě koupání si můžete užít i procházky po malebném přímořském městečku, kde najdete mnoho restaurací, barů a obchodů. Zlaté Písky jsou také skvělým místem pro milovníky přírody, kteří si mohou užít krásné výlety do okolních hor a přírodních rezervací. Pestrá nabídka aktivit a zážitků dělá z tohoto místa ideální volbu pro každého, kdo touží po dokonalé dovolené plné dobrodružství, relaxace a zábavy!

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

24.8.2023 – 30.8.2023

18690 Kč

Luxusní dovolená Grifid Hotels Bolero, Bulharsko, Zlaté Písky

4* Ubytování:
Grifid Hotels Bolero – ukázat na mapě
hodnocení 4.6 z 5 – skvělé

Grifid Hotels Bolero
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 7 dní v termínu 24.8.2023 – 30.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Grifid Hotels Bolero včetně programu all inclusive za 18690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz