BulharskoBulharsko, Zlaté Písky na 8 dní s polopenzí za 7490 Kč -...

Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní s polopenzí za 7490 Kč – last minute letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy

Levná dovolená vyhledávač

Připravte se levnou first minute dovolenou v oblíbeném bulharském letovisku Zlaté Písky, která se uskuteční v červnovém termínu 7. – 14.6.2024. Ubytování se stravováním formou polopenze je zajištěno ve 3* hotelu Perla umístěném v klidné části letoviska ve svahu a obklopeném zelení. Písečná pláž je od hotelu vzdálená zhruba 500 metrů. Celý dovolenkový balíček pořídíte právě teď za atraktivní cenu 7490 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zlaté Písky patří k nejoblíbenějším destinacím pro dovolenou u Černého moře v Bulharsku. Letovisko je známé svou dlouhou písečnou pláží, která se táhne několik kilometrů podél pobřeží. Mimo koupání a slunění mohou návštěvníci využít širokou nabídku vodních sportů, od vodního lyžování až po paragliding. Pokud dáváte přednost poznávání nových kultur a historii, můžete v blízkosti letoviska navštívit několik historických památek, včetně kláštera Aladža, který je vytesán do skály a nabízí fascinující pohled do historie této oblasti. Pro milovníky přírody je nedaleko letoviska přírodní park Zlaté písky, kde můžete podniknout turistické výlety a obdivovat místní flóru a faunu. Večer pak Zlaté Písky ožívají četnými bary, restauracemi a diskotékami, které nabízejí zábavu do pozdních nočních hodin. Bulharské Zlaté Písky představují ideální destinaci pro každého, kdo hledá kombinaci relaxace na pláži, aktivního odpočinku a poznávání nových kultur.

Levná dovolená ve 3* hotelu Perla - Bulharsko, Zlaté Písky

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 7.6.2024 – 14.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Perla a stavováním formou polopenze za 7490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Bulharsku
» Důležité kontakty v Bulharsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Bulharsku
» Fauna v Bulharsku
» Flora v Bulharsku
» Doprava v Bulharsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Bulharsku
» Bulharsko – last minute
» Bulharsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Bulharsku

— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz