Dovolená v ExoticeČedok rozšiřuje nabídku exotických destinací s přímými lety pro zimní sezónu.

Čedok rozšiřuje nabídku exotických destinací s přímými lety pro zimní sezónu.

Levná dovolená vyhledávač

Čedok, jedna z největších českých cestovních kanceláří, se chystá na expanzi exotických destinací jak pro letní, tak i pro nadcházející zimní sezónu. Generální ředitel Čedoku, Stanislav Zeman, ohlásil, že cestovní kancelář plánuje přidat nové exotické destinace z Prahy a Bratislavy.

Čedok bude létat z Prahy po celou zimu do oblíbených destinací jako Dominikánská republika, africký Zanzibar a thajské letovisko Krabi. Poprvé zamíří pod jeho taktovkou letadla také do Colomba na Srí Lance, která se opět otevírá turismu. Cestovat se bude i na Madagaskar a do Mombasy v Keni. Z Bratislavy budou operovány lety na Srí Lanku a na Zanzibar.

Dovolenou s Čedokem můžete vyhledávat ZDE

Poptávka po exotických destinacích roste mezi Čechy, proto tato cestovní kancelář plánuje rozšířit svoji nabídku přímých spojení charterovými lety z Letiště Václava Havla v Praze. Cestovní kancelář se zaměřuje na pohodlné přímé spojení, služby na palubě a na méně obvyklé destinace.

Čedok oceňuje spolupráci s leteckou společností LOT Polish Airlines na zvyšování komfortu pro cestující při jejich cestách na dovolenou a na posílení segmentu výjezdového cestovního ruchu. Plánovaná nabídka exotických destinací Čedoku pro zimní sezónu 2023/2024 tedy zahrnuje exotické destinace jako Colombo na Srí Lance, Krabi v Thajsku, Mombasa v Keni, Muscat v Ománu, Nosy Be na Madagaskaru, Punta Cana v Dominikánské republice a Zanzibar v Tanzanii.

Dovolenou a zájezdy do exotických destinací můžete vybírat z tipů níže nebo na našich stránkách.