Černá HoraČerná Hora na 8 dní letecky z Prahy: Ubytování ve 3* hotelu...

Černá Hora na 8 dní letecky z Prahy: Ubytování ve 3* hotelu s polopenzí za 9961 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Černá Hora, krásná země na Balkáně, je ideálním místem pro každého, kdo touží po dovolené plné zábavy, krásných přírodních scenérií a možnosti podniknout zajímavé výlety. Pokud se chystáte navštívit Černou Horu v termínu od 18. června do 25. června 2023, máme pro vás skvělou nabídku. Prožijte 8 dní ve 3* hotelu Vila Perović s polopenzí za atraktivní cenu 9961 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Vila Perović je ideálním místem pro ubytování během vaší dovolené. Nachází se blízko promenády, takže budete mít jednoduchý přístup k obchodům, restauracím a dalším místům zábavy. Pohodlné a moderně zařízené pokoje vám zas zajistí pohodlí a relaxaci po náročném dni.

Kromě bohatého večerního života a možnosti užít si zábavu na dosah ruky nabízí Černá Hora také skvělé možnosti pro podnikání výletů. Země je známá svými nádhernými přírodními parky, malebnými plážemi a historickými památkami. Zkuste si například výlet do starobylého města Kotor, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, nebo se vydejte na procházku jedním z národních parků, jako je například Durmitor nebo Biogradska Gora.

Černá Hora je takovou malou skrytou perličkou, kterou stojí za to objevit. Využijte této skvělé nabídky a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou zábavy, krásné přírody a zajímavých výletů. Nezapomeňte si zájezd rezervovat co nejdříve a připravte se na dobrodružství v jedné z nejkrásnějších zemí Balkánu!

dovolená Černá Hora
od Invia.cz

Levná dovolená Černá Hora

letecky na 8 dní s polopenzí

18.6.2023 – 25.6.2023

9961 Kč

obrazek 8

3* Ubytování:
Perovic
hodnocení 3,4 z 5 – velmi dobré

další termíny
Perovic

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Černá Hora na 8 dní s polopenzí za 9961 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Černá Hora, Vila Perović — | další nabídky od Dovolena.cz