TuniskoČervnová first minute dovolená v Tunisku včetně all inclusive za 10890 Kč...

Červnová first minute dovolená v Tunisku včetně all inclusive za 10890 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou do srdce Středomoří a objevte kouzlo Tuniska, přesněji Monastiru. Tento týdenní zájezd, plánovaný od 6. června 2024 do 12. června 2024, vás zavede do luxusního 4* hotelu Delphin Habib, kde si užijte pohodlí a vysokou úroveň služeb včetně programu all inclusive. Za skvělou cenu 10890 Kč se nemusíte starat o nic jiného než o svůj odpočinek a zábavu. V ceně je zahrnuta i letecká doprava z Prahy, což zajišťuje pohodlnou a rychlou dopravu do této exotické destinace.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tuniský Monastir je město plné historie a kultury. Jednou z hlavních atrakcí je impozantní pevnost Ribat z 8. století, která sloužila jako obranná stavba i klášter. Dnes je toto místo populární nejen mezi historiky, ale i filmovými tvůrci. Nevynechejte návštěvu mauzolea Bourguiba, monumentálního místa odpočinku prvního tuniského prezidenta, které vyniká svou architekturou a zlatými kopulemi.

Pro milovníky koupání je Monastir ideálním místem díky svým nádherným plážím, které nabízejí vynikající podmínky pro relaxaci a vodní sporty. Vyzkoušet můžete potápění nebo windsurfing. Večer se můžete vydat na procházky do přístavu, kde na vás čekají útulné restaurace a kavárny se svými lokálními specialitami. Monastir je také výborným výchozím bodem pro výlety do okolních oblastí, jako je Sousse nebo starobylé město Kairouan, které jsou snadno dostupné autem nebo místní dopravou.

Delphin Habib - 
Tunisko, Monastir

Tato nabídka (first minute dovolená Tunisko, Monastir na 7 dní v termínu 6.6.2024 – 12.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Delphin Habib a programem all inclusive za 10890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— first minute dovolená Tunisko, Monastir — | další nabídky od Invia.cz