BulharskoČervnový all inclusive zájezd do Bulharska je za 9090 Kč - letecky...

Červnový all inclusive zájezd do Bulharska je za 9090 Kč – letecky z Prahy se slevou 53%

Levná dovolená vyhledávač

Cestovní kancelář Blue Style nabízí na začátek června levný zájezd do Bulharska, kde můžete v termínu 5. – 12.6.2024 strávit týden dovolené v letovisku Ravda. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Bijou se stravováním formou light all inclusive. Celý balíček je nabízen v režimu first minute a právě teď ho na stránkách cestovní agentury Invia.cz pořídíte s parádní slevou 53% za skvělých 9090 Kč. Odlétá se z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ravda je malé bulharské letovisko na pobřeží Černého moře. Je známá písečnými plážemi a klidným prostředím ideálním zejména pro rodiny s dětmi nebo páry hledající klid a relaxaci. Kromě koupání a slunění můžete navštívit nedaleké historické město Nesebar zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, které vás seznámí s kulturním dědictvím regionu. Uvidíte tu středověké kostely a zříceniny, ochutnáte místní kuchyni v tradičních restauracích a můžete využít nabídku vodních sportů nebo služby některého z mnoha aquaparků, které jsou v regionu k dispozici. Ravda nabízí skvělé podmínky pro rozmanitou a nenáročnou dovolenou.

Levná dovolená v hotelu Bijou - Bulharsko, Ravda

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Ravda na 8 dní v termínu 5.6.2024 – 12.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Bijou a stavováním formou all inclusive za 9090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Bulharsku
» Důležité kontakty v Bulharsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Bulharsku
» Fauna v Bulharsku
» Flora v Bulharsku
» Doprava v Bulharsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Bulharsku
» Bulharsko – last minute
» Bulharsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Bulharsku

— last minute dovolená Bulharsko, Ravda — | další nabídky od Invia.cz