TuniskoČervnový first minute zájezd do Tunicka s all inclusive za 11390 Kč...

Červnový first minute zájezd do Tunicka s all inclusive za 11390 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Zažijte kouzlo severoafrického Tuniska s first minute zájezdem do letoviska Hammamet. Týdenní pobyt v termínu od 10.6.2024 do 16.6.2024 vás zavede do 3* hotelu Les Colombes s programem all inclusive a zaplatíte za něj skvělých 11390 Kč. V ceně zájezdu je zahrnuta letecká doprava z Prahy. Hotel Les Colombes se pyšní ideální polohou přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V Hammametu a jeho okolí se nachází několik historických památek, včetně starobylé pevnosti a mediny s úzkými uličkami plnými obchodů, kaváren a tradičních trhů. Pro milovníky kultury je tu zábavní park Carthageland s tématikou historického města Kartága. Pokud máte rádi přírodu, doporučujeme výlet do citrusových sadů nebo do zahrady Yasmin Hammamet, kde se můžete procházet mezi exotickými rostlinami. Pro aktivní odpočinek je v okolí Hammametu několik golfových hřišť světové úrovně. Díky svému bohatému kulturnímu dědictví a nádherným plážím je Hammamet ideálním místem pro každého, kdo hledá relaxaci spojenou s poznáváním nových kultur.

Dovolená Les Colombes - Tunisko, Hammamet, Mrezga

Tato nabídka (first minute dovolená Tunisko, Hammamet na 7 dní v termínu 10.6.2024 – 16.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Les Colombes a programem all inclusive za 11390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— first minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz