ChorvatskoChorvatsko vlakem od 590 Kč - Regiojet zahájil prodej jízdenek a zájezdů

Chorvatsko vlakem od 590 Kč – Regiojet zahájil prodej jízdenek a zájezdů

Levná dovolená vyhledávač

Chorvatsko vlakem od 590 Kč

RegioJet dnes spustil prodej jízdenek na své vlakové spoje do chorvatské Rijeky, Splitu a Záhřebu – a to včetně návazných autobusů do desítek destinací na celém pobřeží Jadranu. Ceny jízdenek jsou stejně jako loni výjimečně nízké – za jednosměrnou jízdenku včetně rezervace a všech služeb – pro cestu ve voze se sedačkami zaplatí cestující na trase do Rijeky cenu od 590 Kč; za jízdenku ve spacím voze pak cenu od 790 Kč. Na trase do Splitu pak ceny začínají na 890 Kč za sedačku a na 1090 Kč za cestu ve spacím voze.

V ceně jízdenky je vždy zahrnutá zdarma rezervace místa a veškerý palubní servis, který cestující dostanou během cesty – včetně balené vody Rajec, kávy a drobné snídaně zdarma, připojení k internetu nebo k zábavnímu portálu zdarma a využití dalších palubních služeb.

V nabídce jsou kromě míst na sedačkách ve vozech Astra (velkoprostorové vozy s obrazovkami v sedačkách) také kupé ve spacích vozech, kde je možné si rezervovat jak jednotlivá místa v kupé tak vybírat například z tichého kupé, nebo si případně zarezervovat celé kupé pro uzavřenou skupinu cestujících.

Dovolená v Chorvatsku vlakem včetně ubytování od 2990 Kč zde

Jízdenku je možné si zarezervovat přímo také do dalších míst na chorvatském pobřeží – návazné autobusové spoje pak ze stanic Rijeka, Split a Gračac obslouží všechny významné dovolenkové destinace na chorvatském pobřeží Jadranu.

Novinkou pak budou návazné autobusové spoje do letovisek Kotor v Černé Hoře a Neum v Bosně a Hercegovině.

  • V červnu a září pojedou spoje 3x týdně; v červenci a srpnu pak denně
  • Vlakové spoje budou mít podobný jízdní řád jako v loňském roce – s odjezdem odpoledne v 16:46 hodin z Prahy a následně v 19.48 večer z Brna hl. n., ve 20.23 z Břeclavi a ve 21.17 z Bratislavy hl. st.
  • Do Rijeky přijedou na druhý den dopoledne v 10.13 hodin; do Splitu pak bude příjezd v 13.44 hodin odpoledne.
  • Tak neváhejte a užijte si Chorvatsko vlakem za super ceny.

    — Chorvatsko vlakem — | Regiojet.cz | levná dovolená