ChorvatskoChorvatsko, Vodice na 8 dní s polopenzí za 14690 Kč - letecky...

Chorvatsko, Vodice na 8 dní s polopenzí za 14690 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Levná dovolená v chorvatské Vodici, to je aktuální nabídka cestovní kanceláře Travel family. Pokud vás láká malebné pobřeží a historické památky, máme pro vás skvělou příležitost. Vydejte se v termínu 2.9.2023 – 9.9.2023 do chorvatského města Vodice. Ať už jste milovníkem plážových radovánek, gastronomických zážitků nebo kulturního dědictví, Chorvatsko a konkrétně Vodice mají co nabídnout.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V rámci této nabídky získáte ubytování v pohodlném 3* penzionu Maris, který se nachází pouhých 200 metrů od centra městečka Srima. Stravování je zajištěno formou polopenze, máte tak příležitost ochutnat místní speciality a kulinářské lahůdky. Kromě lenošení u moře si můžete užít procházky historickými uličkami města, navštívit místní trhy, kde se mísí vůně exotických koření a čerstvých plodin, či podniknout výlety do okolních vesnic a měst.

dovolená Chorvatsko
od Invia.cz

Levná dovolená Chorvatsko, Vodice

letecky na 8 dní s polopenzí

2.9.2023 – 9.9.2023

14690 Kč

Levná dovolená v penzionu MARIS - Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

3* Ubytování:
Penzion MARIS
hodnocení 3,6 z 5 – výborné

další termíny
Penzion MARIS

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Chorvatsko, Vodice na 8 dní s polopenzí za 14690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Chorvatsko, Vodice, Penzion MARIS — | další nabídky od Dovolena.cz