ŠpanělskoCosta Brava: 9 dní v Pineda de Mar s ubytováním a polopenzí...

Costa Brava: 9 dní v Pineda de Mar s ubytováním a polopenzí za 15990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám zajímavý tip na nezapomenutelnou dovolenou plnou kulturního bohatství a nádherné přírody. Vydejte se do španělského letoviska Pineda de Mar na Costa Brava a zažijte 9 dní objevování a relaxace. Termín zájezdu je 18. – 26. srpna 2023 a cena zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Merce s polopenzí a leteckou dopravu z Prahy, vše za skvělých 15990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Merce vás nadchne svou polohou v centru letoviska, jen cca 400 metrů od obchodů a restaurací. Tato oblast Costa Brava je proslulá svými nádhernými plážemi s jemným pískem a azurovým mořem, ale to není jediná atrakce, kterou zde najdete. Milovníci historie mohou navštívit památky a starobylá města. Přírodní krása okolních kopců a borovicových lesů pak nabízí skvělé možnosti pro pěší turistiku a výlety. Kousek od Pineda de Mar leží i známé město Barcelona, které stojí za návštěvu kvůli své architektuře, umění a bohaté kultuře.

Vydejte se na tuto vzrušující dovolenou a objevte kouzlo Costa Brava. Pineda de Mar vám poskytne perfektní kombinaci krásné pláže, historického dědictví a přírodních krás, které ocení každý cestovatel. A to vše za skvělou cenu, která zahrnuje nejen ubytování a stravování, ale také leteckou dopravu. Na této dovolené si odpočinete, načerpáte novou energii a zároveň si odvezete nezapomenutelné zážitky.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Španělsko, Costa Brava

letecky na 9 dní s polopenzí

18.8.2023 – 26.8.2023

15990 Kč

Last minute Merce, Španělsko, Pevnina, Costa Brava a okolní letoviska, Costa Brava

3* Ubytování:
Merce

další termíny
Merce

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Španělsko, Costa Brava na 9 dní s polopenzí za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Španělsko, Costa Brava, Merce — | další nabídky od Dovolena.cz