TuniskoDjerbaDjerba: Exotická dovolená v Tunisku za 9990 Kč! 8 dní all-inclusive v...

Djerba: Exotická dovolená v Tunisku za 9990 Kč! 8 dní all-inclusive v hotelu Venice Beach

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si v srpnu do Tuniska na krásnou dovolenou plnou zážitků! V termínu od 4.8.2023 do 11.8.2023 máte jedinečnou příležitost strávit 8 dní na ostrově Djerba v hotelu Venice Beach s 3* ubytováním. To vše za skvělou cenu 9990 Kč, včetně letenky z Prahy a programu all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tunisko je oblíbenou destinací pro milovníky slunce a tepla, ale také pro ty, kteří chtějí poznat exotickou kulturu a krásy severoafrického pobřeží Středozemního moře. Ostrov Djerba nabízí nejen krásné pláže s jemným pískem a azurově modrou vodou, ale také bohatou historii a mnoho památek, které stojí za prozkoumání. Hotel Venice Beach je skvělou volbou pro rodiny i páry, a to díky své klubové atmosféře a pestrému programu. Hotel postavený v tradičním maurském stylu, což dodává celému místu autentický ráz. V okolí hotelu najdete živé uličky s trhy a obchůdky, kde si můžete vychutnat místní kulinářské speciality a nakoupit originální suvenýry. Hotelová pláž je vzdálená pouhých 450 metrů a pokud se vám k ní nebude chtít jít pěšky, můžete využít pravidelně jezdící bryčku. Doporučujeme tuto dovolenou všem typům klientů, protože Tunisko a Djerba mají opravdu co nabídnout!

dovolená Tunisko
od Invia.cz

Levná dovolená Tunisko, Djerba

letecky na 8 dní s all inclusive

4.8.2023 – 11.8.2023

9990 Kč

Last minute Venice Beach, Tunisko, Djerba a Zarzis, Djerba

3* Ubytování:
Venice Beach

další termíny
Venice Beach

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Tunisko, Djerba na 8 dní s all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


4.8.2023 – 11.8.2023 letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive za 9990 CZK— Tunisko, Djerba, Venice Beach — | další nabídky od Dovolena.cz