TuniskoDjerbaDjerba: Last minute dovolená v Tunisku s Čedokem za 8990 Kč! Letecky...

Djerba: Last minute dovolená v Tunisku s Čedokem za 8990 Kč! Letecky z Brna.

Levná dovolená vyhledávač

S cestovní kanceláří Čedok můžete na konci srpna vycestovat na levnou dovolenou do Tuniska. Konkrétně se jedná o last minute nabídku na ostrov Djerba, který patří k nejoblíbenějším letoviskům této severoafrické země. Zájezd se koná v termínu od 29. srpna do 5. září 2023. Za velmi atraktivní cenu 8990 Kč získáte týdenní pobyt s ubytováním ve 3* hotelu Djerba Holiday Club a stravováním formou all inclusive. Odlet je z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Djerba je místem, kde se setkávají krásné pláže, historické památky a pestrá kultura. Přestože hotel Djerba Holiday Club není velký, jeho poloha je ideální pro objevování místních atrakcí. V blízkosti hotelu najdete krokodýlí farmu, která patří mezi nejzajímavější atrakce na ostrově. Pokud toužíte po nákupech, stačí se vydat 200 metrů od hotelu, kde naleznete první obchody. Písčitá pláž je vzdálená pouhých 400 metrů a k dispozici jsou zde zdarma slunečníky a lehátka. Kromě toho nezapomeňte navštívit také centrum města Midoun vzdálené cca 9 kilometrů a ochutnat místní speciality, které vás osloví autentickou tuniskou chutí.

dovolená Tunisko
dovolená Djerba

Levná dovolená Tunisko, Djerba

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

29.8.2023 – 5.9.2023

8990 Kč

Levná dovolená v hotelu  Djerba Holiday Club - Tunisko, Djerba

3* Ubytování:
Djerba Holiday Club
hodnocení 2.2 z 5

Djerba Holiday Club
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 8 dní v termínu 29.8.2023 – 5.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Djerba Holiday Club a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz