Dominikánská republikaDominikánská republika na 9 dní do 5* hotelu s all inclusive za...

Dominikánská republika na 9 dní do 5* hotelu s all inclusive za 29990 Kč – odlet z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Dominikánská republika, Uvero Alto na 9 dní v termínu 12.12.2022 – 20.12.2022 s ubytováním ve 4* hotelu Grand Sirenis Punta Cana Resort a programem all inclusive za 29990 Kč. Letecky z Prahy.

dovolená Dominikánská republika
od Invia.cz

Levná dovolená
Dominikánská republika, Uvero Alto

letecky na 9 dní s all inclusive

12.12.2022 – 20.12.2022

29990 Kč

Dominikánská republika, Uvero Alto, Grand Sirenis Punta Cana  Resort

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

4* Ubytování:
Grand Sirenis Punta Cana Resort
hodnocení 3,5 z 5 – velmi dobré

další termíny
Grand Sirenis Punta Cana Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Popis Lokace
PUNTA CANA :

Letovisko Punta Cana nebo také „Kokosové pobřeží“ se nachází na východním pobřeží Dominikánské Republiky v provinici Altagracia. Tato turistická destinace je populární od roku 1970 a Karibské moře se zde mísí s Atlantickým oceánem. Pláže Punta Cany – Bavara tvoří přes 30 km dlouhý pás bílého a jemného písku s palmovým porostem a tyrkysově modrým mořem. Je možné zde vyzkoušet celou řadu vodních sportu jako např. jízdu na vodních lyžích či skútrech. Hotelové budovy dle přísných pravidel nesmí převyšovat okolní stromy. A tak zde hotely jsou spíše rozhlehlé než vysoké. V lokalitě najdete kromě hotelů všech kategorií i restaurace, bary a diskotéky. Milovníky golfu jistě nadchne, že zda najdou golfová hřiště např. „Cocotal“. „Manati Park“ nabídne botanickou a zoologickou zahradu s delfináriem, kde je možné za poplatek si s delfínem zaplavat. Letovisko nabízí i kino či divadlo. I z tohoto letoviska je možné podniknout výlet na Isla Saona nebo Isla Catalina. Hlavní město Santo Doming je vzdálené 200 km.

Popis ubytování
GRAND SIRENIS PUNTA CANA 5*****:

Tento hotel se nachází se v oblasti „Uvero alto“ přibližně 45 min od letiště Punta Cana v bezprostřední blízkosti pláže Macao. Hotel má k dispozici 805 pokojů vybavených klimatizací, satelitní TV, minibarem, balkonem a možností internetového připojení (za poplatek). Přímo v areálu hotelu naleznete 2 bazény + 2 oddělené dětské bazény, casino, 5 restaurací (bufet „Macao“ a „Saona“, „Route 66“, „Cinecittà“, „La Gira“, „Jade“, „El Rancho“,“Mare Nostrum“, „Il Giardinetto“,“Bohio“), 2 lobby bary, 2 bazénové bary, plážový bar, konferenční místnost, internetové lobby, tenisové kurty, kadeřnictví, vnitřní/vnější terasy s posezením, prádelnu, obchody. Ubytování zahrnuje stravování a nápoje v jídelně a areálu hotelu. Některé restaurace a služby (např.speciální večeře, relax. procedury apod.) mohou být zpoplatněny.

All inclusive:

Bufetová jídla (snídaně, obědy a večeře), místní víno (sklenice vína k jídlu), tématické večeře typu A-la-carte (nutná rezervace předem), 24h občerstvení, bary – místní a vybrané mezinárodní likéry a nealko nápoje, volný vstup na disco, nápoje v kasinu (podmínkou je účast při hře), bazénové a plážové ručníky,nemotorizované vodní sporty (1h/ host/ den), stolní tenis, tenis, fotbal, plážový volejbal, vodní aerobik.

Strava

Stravovaní formou all Inclusive (snídaně + oběd + večeře formou bufetu, 5 restaurací (bufet „Macao“ a „Saona“, „Route 66“, „Cinecittà“, „La Gira“, „Jade“, „El Rancho“,“Mare Nostrum“, „Il Giardinetto“,“Bohio“), 2 lobby bary.

Program
1. DEN
Odlet z Prahy, s přestupem do Punta Cana nebo Santo Domingo
2. DEN – 11. DEN
Pobyt ve Vámi zvoleném hotelu s možností fakultativních výletů.
11. DEN
Odlet z Punta Cany nebo Santo Dominga s přestupem směrem Praha
12. DEN
Přílet do Prahy
(Počet dní/nocí se liší dle vypsaných termínů)

Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu než jsou vypsané termíny.
Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkretním počtem nocí v hotelu.

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE— Dominikánská republika, Uvero Alto, Grand Sirenis Punta Cana Resort — | další nabídky od Dovolena.cz