Dominikánská republikaDominikánská republika se slevou 45% - exotická dovolená v Karibiku jen za...

Dominikánská republika se slevou 45% – exotická dovolená v Karibiku jen za 25790 Kč

Levná dovolená vyhledávač
Již tuto neděli se můžete vydat letecky z Prahy na levnou exotickou dovolenou do Karibiku. V nabídce cestovní agentury Invia.cz je právě teď skvělý last minute zájezd do Dominikánské republiky, kde můžete v termínu 31.3.2024 – 8.4.2024 strávit 9 dní v oblíbeném turistickém letovisku Punta Cana. Ubytování je v 5* hotelu Grand Sirenis Tropical Suites (Ex. Sirenis Tropical Suites), který nabízí luxusní prostředí a stravování formou all inclusive. Za super cenu 25790 Kč tak získáte nejen pohodlné ubytování, ale také možnost neomezeně užívat vše, co tento resort a jeho okolí nabízí. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Punta Cana je proslulé dlouhými písečnými plážemi s bílým pískem, které lemují kokosové palmy a tyrkysově modré moře. Kromě relaxace na pláži tu můžete navštívit přírodní parky jako je například Hoyo Azul, který nabízí možnost osvěžení v křišťálově čisté modré laguně. Dalším lákadlem je výlet lodí na ostrov Saona považovaný za jeden z nejkrásnějších v Karibiku. Milovníkům aktivnější dovolené pak Punta Cana nabízí širokou škálu vodních sportů, včetně potápění, šnorchlování, windsurfingu nebo jízdy na kajaku. A pokud dáváte přednost pevnině, jsou pro vás k dispozici jízdy na čtyřkolkách nebo možnost poznat místní kulturu a historii při výletu do Santo Dominga – nejstaršího evropského města v Americe. Punta Cana je tak dokonalou kombinaci relaxace, dobrodružství a kultury, a díky tomu si odtud každý návštěvník může odnést nezapomenutelné zážitky.

Levná dovolená v 5* hotelu Grand Sirenis Tropical Suites (ex. Sirenis Tropical Suites) -  Dominikánská republika, Punta Cana, Uvero Alto

Tato nabídka (last minute dovolená Dominikánská republika, Punta Cana na 9 dní v termínu 31.3.2024 – 8.4.2024 s ubytováním v 5* hotelu Grand Sirenis Tropical Suites (Ex. Sirenis Tropical Suites) a programem all inclusive za 25790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Dominikánská republika
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Dominikánské republice
» Důležité kontakty v Dominikánské republice
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Dominikánské republice
» Fauna v Dominikánské republice
» Flora v Dominikánské republice
» Doprava v Dominikánské republice
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Dominikánské republice
» Dominikánská republika – last minute
» Dominikánská republika – first minute
» Hodnocení hotelů v Dominikánské republice

— last minute dovolená Dominikánská republika, Punta Cana — | další nabídky od Invia.cz