Kapverdské ostrovyDovolená na Kapverdských ostrovech: Ostrov Sal v listopadu na 12 dní s...

Dovolená na Kapverdských ostrovech: Ostrov Sal v listopadu na 12 dní s all inclusive za 21190 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás začátkem listopadu na 12 denní levnou dovolenou na Kapverdské ostrovy. Konkrétně se jedná o pobyt na ostrově Sal v termínu 2. – 13.11.2023. Tuto exotickou dovolenou si můžete dopřát v komfortním 3* hotelu Murdeira Village Resort s programem all inclusive. Za tento balíček zaplatíte pouze 21190 Kč. Letecká doprava je zajištěna z Prahy. Hotel se nachází na klidném místě. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou k dispozici přímo v hotelu. Písčito-oblázková pláž je vzdálena 100 metrů a dostanete se k ní přes areál hotelu. Vstup do moře je postupný, ale místy může být kamenitý, takže doporučujeme vhodnou obuv do vody.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kapverdský ostrov Sal nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých aktivit. Můžete si užít krásné pláže, které jsou vhodné pro dlouhé procházky i relaxaci. Díky silným větrům je ostrov ideálním místem pro provozování vodních sportů jako je windsurfing a kitesurfing. Za návštěvu stojí i místní rybářská vesnice Santa Maria, kde můžete ochutnat čerstvé ryby a mořské plody. Pro milovníky přírody budou zas ideální volbou výlety na sever ostrova do pouště s fascinující sopečnou krajinu. Sal je perfektním místem pro odpočinek a objevování krás Kapverdských ostrovů.

dovolená Kapverdské ostrovy
od Invia.cz

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

letecky na 12 dní s all inclusive

2.11.2023 – 13.11.2023

21190 Kč

obrazek 61
levný zájezd Hotel Murdeira Village Resort – Kapverdské ostrovy, Sal

3* Ubytování:
Hotel Murdeira Village Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4,8 z 5 – fantastické

další termíny
Hotel Murdeira Village Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 12 dní s all inclusive za 21190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal, Hotel Murdeira Village Resort — | další nabídky od Dovolena.cz