ŘeckoKrétaDovolená na Krétě: Ubytujte se ve stylu řecké vesničky a užijte si...

Dovolená na Krétě: Ubytujte se ve stylu řecké vesničky a užijte si all inclusive program v hotelu Elpida Village za 18219 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud se chystáte na dovolenou na Krétu, pak by nabídka first minute dovolené v hotelu Elpida Village mohla být tím pravým pro vás. Tento 4* hotelový komplex je postaven ve stylu tradiční řecké vesničky na svahu mezi olivovými háji ve vesničce Istro. Jeho poloha je výhodná pro ty, kdo hledají klid a relaxaci, a zároveň chtějí být blízkosti pláže. K dispozici je zdarma doprava na pláž v zálivu Agios Panteleimonas. Další písčitá pláž Voulisma je pak vzdálena cca 950 metrů od hotelu.

V hotelovém komplexu najdete vstupní halu, recepci, restauraci, 3 bary, kavárnu a tavernu. Pro připojení k internetu můžete využít WiFi zdarma v lobby nebo za poplatek internetový koutek. K dispozici je také bazén a dětské brouzdaliště s lehátky a slunečníky zdarma. Pokud si přejete využít osušek u bazénu, budete si muset připlatit.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Agios Nikolaos se nachází cca 10 km od hotelu a letiště Heraklion cca 70 km. Pokud se rozhodnete pro first minute dovolenou v termínu 26.7.2023 – 2.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Elpida Village a programem all inclusive, zaplatíte 18219 Kč. Užijte si krásnou dovolenou na Krétě a využijte této skvělé nabídky.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

first minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

26.7.2023 – 2.8.2023

18219 Kč

obrazek 41

4* Ubytování:
Elpida Village – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Elpida Village
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
pobytový

Tato nabídka (first minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 26.7.2023 – 2.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Elpida Village a programem all inclusive za 18219 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— first minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz