ChorvatskoDovolená na Makarské riviéře letecky z Prahy: 8 dní za 12480 Kč!

Dovolená na Makarské riviéře letecky z Prahy: 8 dní za 12480 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si v srpnu na Makarskou riviéru a prožijte zde 8 dní nezapomenutelných zážitků. Termín 5.8.2023 – 12.8.2023 nabízí perfektní příležitost k objevování krás Chorvatska. S ubytováním v hotelu Rivijera a stravováním formou polopenze za příjemnou cenu 12480 Kč si můžete užít ideální dovolenou na pobřeží Jadranu. Dvou a třípodlažní pavilony tohoto příjemného hotelu se nacházejí ve svažité zahradě plné olivovníků, která vytváří pohodovou atmosféru a poskytuje skvělé místo pro odpočinek. Z hotelu je to jen krátká procházka k nádherné oblázkové pláži. Ta má pozvolný vstup do moře a je tak ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří si chtějí užít klidné a relaxační koupání. Celou dovolenou pořádá renomovaná cestovní kancelář Čedok, která zaručuje kvalitu a spolehlivost.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Makarská riviéra je jednou z nejkrásnějších částí chorvatského pobřeží a nabízí bohatý výběr atrakcí a aktivit. Pokud máte rádi přírodu a pěší turistiku, můžete se vydat na procházku po úchvatných horských stezkách Biokova, které se jsou nedaleko od hotelu. Pro milovníky historie a kultury je tu město Makarska s malebným historickým centrem, kde se můžete projít úzkými uličkami a obdivovat krásné památky, jako je Kostel sv. Marka a Kaštel. Nezapomeňte si vychutnat čerstvé mořské plody a další speciality chorvatské kuchyně v jedné z místních restaurací. Makarská riviéra je ideálním místem pro vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování nebo jízda na vodních skútrech. Nechte se unášet příjemným větrem a objevte krásy Jadranu během svého pobytu na této úchvatné riviéře.

dovolená Chorvatsko
od Invia.cz

Levná dovolená Chorvatsko, Makarská riviéra

letecky na 8 dní s polopenzí

5.8.2023 – 12.8.2023

12480 Kč

Last minute Rivijera Sunny resort, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska

Ubytování:
Rivijera
hodnocení 3,7 z 5 – výborné

další termíny
Rivijera

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Chorvatsko, Makarská riviéra na 8 dní s polopenzí za 12480 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Chorvatsko, Makarská riviéra, Rivijera — | další nabídky od Dovolena.cz