ŠpanělskoMallorcaDovolená na Mallorce: 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive za...

Dovolená na Mallorce: 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 11090 Kč s cestovní kanceláří Fischer

Levná dovolená vyhledávač

Už zítra se můžete vydat s cestovní kanceláří Fischer na levnou dovolenou na Mallorcu, španělský ostrov ležící ve Středozemním moři. Za týdenní pobyt v termínu 12.5.2023 – 19.5.2023, který zahrnuje leteckou dopravu z Prahy, ubytování ve 4* hotelu Mariant Superior SK a program all inclusive, zaplatíte pouze 11090 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Mariant Superior SK se nachází na klidném místě mezi letovisky S’Illot a Sa Coma. Centrum letoviska S’Illot je vzdáleno přibližně 600 metrů od hotelu. V blízkosti je několik obchodů, restaurací a barů, a pobřežní promenáda spojující letoviska S’Illot a Sa Coma je vzdálena přibližně 100 metrů. Letiště Palma de Mallorca je od hotelu vzdáleno 65 km.

Hotel Mariant Superior SK nabízí 194 pokojů a je rozdělen do dvou budov. Hlavní budova má 5 pater a hosté zde naleznou vstupní halu s recepcí, trezor za poplatek, výtahy, společenskou místnost s televizí a satelitem, restauraci a bar s terasou. K dispozici je také venkovní bazén a terasa s lehátky a slunečníky, které jsou k dispozici zdarma.

Pokud si plánujete odpočinout na krásných plážích, prozkoumat okolní města a vychutnat si pohodlí a pohostinnost hotelu, je tato nabídka ideální příležitostí. Nezapomeňte si zarezervovat svou dovolenou na Mallorce s cestovní kanceláří Fischer a zažít nezapomenutelný pobyt na tomto slunném ostrově ve Středozemním moři. Odlet je zítra z Prahy!

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

letecky na 8 dní s all inclusive

12.5.2023 – 19.5.2023

11090 Kč

obrazek 65

4* Ubytování:
Mariant Superior SK

další termíny
Mariant Superior SK

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Španělsko, Mallorca, S’illot na 8 dní s all inclusive za 11090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Španělsko, Mallorca, S’illot, Mariant Superior SK — | další nabídky od Dovolena.cz