ŠpanělskoMallorcaDovolená na Mallorce v září: 9 dní s polopenzí letecky z Brna...

Dovolená na Mallorce v září: 9 dní s polopenzí letecky z Brna za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

V polovině září se můžete vydat s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou na Mallorcu. Týdenní pobyt na tomto baleárském ostrově v termínu 13. – 21. září 2023 pořídíte právě teď za atraktivní cenu 9990 Kč a kromě ubytování ve 3* hotelu Bellevue Belsana se stravováním formou polopenze získáte i letecku přepravu z Brna. Hotel s krásným panoramatickým výhledem na moře se nachází v turisticky rozvíjející se části rybářské vesnice Portocolom přímo na okraji útesů nad mořem. Centrum je vzdáleno pouhých 700 metrů, a nejbližší obchody a bary jsou v dosahu 200 metrů od hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mallorca nabízí návštěvníkům bohatý kulturní zážitek a krásné pláže. Během pobytu můžete navštívit historické památky jako je hrad Bellver či katedrála La Seu. Pro milovníky přírody jsou tu nádherné pěší trasy po horách Serra de Tramuntana a malebné zátoky, které lákají k vodním sportům. Nedaleko Portocolomu leží také množství pěkných pláží, jako je Cala Marçal nebo Cala Sa Nau, ideální pro relaxaci a koupání. Mallorca je rovněž známá svou bohatou kulinářskou scénou, takže si můžete vychutnat tradiční španělskou kuchyni v místních restauracích. Zkrátka, Mallorca má co nabídnout pro každého, kdo hledá zajímavou a pestrou dovolenou.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

letecky na 9 dní s polopenzí

13.9.2023 – 21.9.2023

9990 Kč

Levná dovolená v hotelu Bellevue Belsana - Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca

3* Ubytování:
Bellevue Belsana

další termíny
Bellevue Belsana

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Španělsko, Mallorca na 9 dní s polopenzí za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Španělsko, Mallorca, Bellevue Belsana — | další nabídky od Dovolena.cz