Dominikánská republikaDovolená snů: Dominikánská republika v 5* luxusním hotelu za 29990 Kč! Koncem...

Dovolená snů: Dominikánská republika v 5* luxusním hotelu za 29990 Kč! Koncem října letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělou 5* dovolenou v Karibiku! Vydejte se v termínu 25.10.2023 – 1.11.2023 na 8 dní do Dominikánské republiky, konkrétně do oblíbené destinace Punta Cana. Ubyování je v luxusním 5* hotelu Grand Sirenis Cocotal Beach Resort & Aquagames s programem all inclusive. Celý zájezd právě teď pořídíte za parádních 29990 Kč. Odlet je z Prahy. Resort je situován na východním pobřeží Dominikánské republiky v oblasti Punta Cana – Uvero Alto, pouhých 40 km od letiště Punta Cana a 205 km od letiště Santo Domingo. Grand Sirenis Cocotal Beach Resort & Aquagames nabízí jedinečnou polohu u jedné z nejkrásnějších pláží v této oblasti, která je obklopena vzrostlými palmami. Hotel je ideální volbou pro rodiny s dětmi, a to díky obrovskému aquaparku, dětskému klubu a bohatým animačním programům. V rámci all inclusive máte přístup k 11 restauracím.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Dominikánská republika nabízí široké spektrum zážitků. Navštivte nedalekou přírorní rezervaci Punta Cana Ecological Reserve, kde se můžete ponořit do tropického pralesa a pozorovat exotickou flóru a faunu. Pro milovníky vodních sportů je tu mnoho příležitostí ke šnorchlování a potápění. Návštěva historického města Santo Domingo, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, je také velmi zajímavým zážitkem. Můžete se vydat na výlet na poloostrov Samaná a pozorovat velryby. Dominikánská republika je rovněž známá svými golfovými hřišti, která mají světovou úroveň. Tato fantastická destinace tedy nabízí spoustu možností jak si užít nezapomenutelnou dovolenou.

dovolená Dominikánská republika
od Invia.cz

Levná dovolená Dominikánská republika, Punta Cana

letecky na 8 dní s all inclusive

25.10.2023 – 1.11.2023

29990 Kč

Levná dovolená v hotelu Grand Sirenis Cocotal Beach Resort & Aquagames - Dominikánská republika, Východ - Punta Cana, Bávaro, Uvero Alto

5* Ubytování:
Grand Sirenis Cocotal Beach Resort & Aquagames – ukázat na mapě

další termíny
Grand Sirenis Cocotal Beach Resort & Aquagames

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Dominikánská republika, Punta Cana na 8 dní s all inclusive za 29990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Dominikánská republika, Punta Cana, Grand Sirenis Cocotal Beach Resort & Aquagames — | další nabídky od Dovolena.cz