Česká republikaKrkonošeDovolená Špindlerův Mlýn koncem srpna na 8 dní se snídaní za 7455...

Dovolená Špindlerův Mlýn koncem srpna na 8 dní se snídaní za 7455 Kč

Levná dovolená vyhledávač
dovolená Česká republika
dovolená Krkonoše

Dovolená Špindlerův Mlýn

Česká republika, Krkonoše

vlastní dopravou na 8 dní

21.08.2021 – 28.08.2021

7455 Kč

screen 20210806 0842
Hotel se nachází na příjezdové trase z Vrchlabí v osadě Labská – Špindlerův Mlýn v blízkosti nejvýše položené přehradní nádrže na Labi. Hostům je k dispozici hotelová restaurace, česká restaurace, vinárna, denní bar, bazén, sauna, solárium, fitnes, kulečník, letní terasa. Doplňkové služby – boutique, kadeřnictví, kosmetika, tenis, minigolf, hřiště na volejbal, půjčovna sportovních potřeb.

V nejbližším okolí se nachází Bobová dráha Špindlerův Mlýn – v tomto středisku byla jako první postavena bobová dráha v celé České Republice. Celková dráha tratě je 1 400 m. Bobová dráha je vyhledávaným cílem rodinných, školních, cyklistických nebo motorkářských výletů.

Dále pak Sportovní areál Medvědín – areál Horní Mísečky – Medvědín nabízí dvě lanovky a sedm lyžařských vleků, více než 11 km vždy kvalitně upravených sjezdovek a snowpark s vlastním vlekem určený snowboardistům.

Nebo také Špindlerův Mlýn – Špindlerův Mlýn je místem pro návštěvníky, kteří vyhledávají sport, turistiku, aktivní odpočinek. Je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, obnovu fyzické a duševní kondice.

Nebo dále ještě Aquapark Špindlerův Mlýn – areál AQUA Park Špindlerův Mlýn vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

4* Ubytování:
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn (ukázat na mapě)
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
vlastní

Typ zájezdu:
sportovní
lyžařský


Informace o destinaci   |   Česká republika— dovolená Špindlerův Mlýn — | další nabídky od Invia.cz