BulharskoSveti VlasDovolená v bulharském letovisku Sveti Vlas: 8 dní s plnou penzí letecky...

Dovolená v bulharském letovisku Sveti Vlas: 8 dní s plnou penzí letecky z Prahy za 9995 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na levný letecký zájezd z Prahy do Bulharska na pobřeží Černého moře, kam se můžete vydat v termínu 24.8.2023 – 31.8.2023 za skvělou cenu 9995 Kč. Zájezd vás zavede do letoviska Sveti Vlas, kde vás čeká ubytování ve 3* hotelu Consul se stravováním formou plné penze. V hotelu můžete využít také další služby, jako je bazén, fitness centrum a wellness zařízení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Sveti Vlas je malebné letovisko ležící na bulharském pobřeží Černého moře. Je známé svými nádhernými plážemi, tyrkysově modrou vodou a horskými výhledy. Městečko se nachází pouze 5 kilometrů od slavného letoviska Slunečné pobřeží, takže budete mít přístup ke všem jeho atrakcím, ale přitom se budete moci uchýlit do klidnějšího prostředí letoviska Sveti Vlas.

Termín zájezdu je pečlivě vybrán na konec srpna, kdy se teploty stále drží kolem příjemných 25 stupňů Celsia. To vám umožní si užít slunných dní na pláži, prozkoumávat okolí nebo si vyzkoušet vodní sporty. Sveti Vlas je také vhodným výchozím bodem pro výlety do nedalekého Nesebaru, města, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, nebo pro objevování krás bulharského vnitrozemí.

Tak neváhejte a využijte této skvělé nabídky! Vydejte se na dovolenou do Sveti Vlas v Bulharsku a zažijte nezapomenutelný pobyt u moře. Rezervujte si své místo ještě dnes a těšte se na letecký výlet, který vás zavede z Prahy do této malebné destinace.

dovolená Bulharsko
dovolená Sveti Vlas

Levná dovolená Bulharsko, Sveti Vlas

letecky z Prahy na 8 dní s plnou penzí

24.8.2023 – 31.8.2023

9995 Kč

obrazek 6

3* Ubytování:
Consul
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Consul
další termíny

Stravování:
plná penze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový
u moře

Tato nabídka (dovolená Bulharsko, Sveti Vlas na 8 dní v termínu 24.8.2023 – 31.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Consul a stavováním formou plné penze za 9995 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— dovolená Bulharsko, Sveti Vlas — | další nabídky od Invia.cz