Černá HoraDovolená v Černé Hoře: Sutomore, pláž, hotel Vila Perović Club za 11990...

Dovolená v Černé Hoře: Sutomore, pláž, hotel Vila Perović Club za 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás levný zájezd do Černé Hory! Vydejte se na nezapomenutelnou last minute dovolenou do malebného města Sutomore, které se nachází na pobřeží Jaderského moře. Termín zájezdu je od 20.8.2023 do 27.8.2023 a právě teď ho pořídíte za úžasnou cenu 11990 Kč. Cena zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a ubytování ve skvělém 3* hotelu Vila Perović Club s polopenzí. Tato nabídka je skvělou příležitostí pro ty, kdo touží po dovolené plné relaxace a zároveň poznávání nových míst.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Vila Perović Club je situována v blízkosti krásné, téměř dvoukilometrové písčito-oblázkové pláže, která láká k dlouhým procházkám i odpočinku u moře. Okolní promenáda pak nabízí širokou škálu obchůdků, restaurací, barů, diskoték a dalších turistických atrakcí. Oblast je také obklopena nádhernými horami, což dodává místu neopakovatelnou atmosféru a poskytuje skvělou možnost pro pěší túry a výlety do přírody.

Černá Hora je známá svou bohatou historií a turistickými zajímavostmi. Pokud se rozhodnete vyrazit na výlet, určitě nevynechejte návštěvu historického města Kotor, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Zdejší starobylé uličky, opevnění a malebné náměstí vás přenesou do minulosti. Milovníci přírody a krásných výhledů ocení výlet na horu Lovćen, kde si mohou vychutnat panoramatický pohled na okolní krajinu. Pro milovníky adrenalinových zážitků je tu pak skvělá možnost raftingu na řece Tara, která je v jednom z nejhlubších kaňonů na světě. Vaše dovolená v Černé Hoře bude určitě plná nezapomenutelných zážitků a krásných momentů strávených v této malebné balkánské zemi.

dovolená Černá Hora
dovolená Sutomore

Levná dovolená Černá Hora, Sutomore

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

20.8.2023 – 27.8.2023

11990 Kč

Levná dovolená Vila Perovič Club, Černá Hora, Sutomore

3* Ubytování:
Vila Perovič Club – ukázat na mapě
hodnocení 3.2 z 5 – velmi dobré

Vila Perovič Club
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Černá Hora, Sutomore na 8 dní v termínu 20.8.2023 – 27.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Vila Perovič Club a stavováním formou polopenze za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Černá Hora


— last minute dovolená Černá Hora, Sutomore — | další nabídky od Invia.cz