EgyptHurghadaDovolená v Hurghadě: Přímořský ráj plný luxusu a zážitků

Dovolená v Hurghadě: Přímořský ráj plný luxusu a zážitků

Levná dovolená vyhledávač

Dovolená v Hurghadě je jako pohádkový únik do moderního ráje s bohatým kulturním dědictvím a neskutečnými přírodními poklady. Tato nádherná egyptská destinace, která se nachází na pobřeží Rudého moře, se stala synonymem pro luxusní odpočinek, adrenalinové vodní sporty a fascinující historii. Pokud si chcete užít dokonalou kombinaci plážových radovánek, dobrodružství a kultury, pak je Hurghada tím pravým místem pro vaši dovolenou.

Hurghada, založená v průběhu minulého století jako malá rybářská vesnice, se dnes proměnila v moderní turistickou metropoli, kde se snoubí tradice s moderním komfortem. Území táhnoucí se při pobřeží Rudého moře se zde rozkládá jako dvacetikilometrový pás hotelových středisek, nabízejících luxusní ubytování a nekonečné možnosti zábavy. I když si toto letovisko ponechává svou kouzelnou atmosféru, nelze popřít, že vzestup turismu zanechal na tomto místě svůj otisk.

Dovolená v Hurghadě, Egypt zde

Dopravní infrastruktura v Hurghadě je dobře vyvinutá, umožňuje pohodlné cestování do města i z něj. Pro cestování po městě pak doporučujeme využít mikrobusy či taxíky. Ubytování v této oblasti je bohaté a rozmanité. Na výběr máte ze široké škály hotelů a resortů, z nichž mnohé nabízejí nejen nádherné pokoje, ale i vlastní pláže a atrakce. Hotel Conrad International a komplex bungalovů Jasmin Village jsou jen některé z možností pro vaše ubytování. Pokud preferujete zážitek s rodinnou atmosférou, bungalovy Magawish Village pro vás budou tou správnou volbou.

Vodní sporty jsou v Hurghadě samozřejmostí. Od potápění až po windsurfing – na své si přijdou všichni milovníci adrenalinových zážitků. A pokud toužíte po relaxu, lázeňské a wellness služby jsou rovněž k dispozici.

Dovolená v Hurghadě, Egypt zde

Kromě plážových radovánek má Hurghada co nabídnout i milovníkům kultury a historie. Procházka po části města zvané Dahar vás zavede do starobylých ulic s trhy, bazary a obchůdky, kde můžete nakupovat suvenýry a ponořit se do atmosféry místní kultury. Navštivte také místní mešity a nechte se unést do dávných dob.

Dovolená v Hurghadě zahrnuje mnohem více než jen pláže a historii. Tato destinace je rájem pro vodní sporty a potápění. Podmořský svět Rudého moře je prostě ohromující. Návštěva muzea nebo akvária vám umožní do něho nahlédnout a zkoumat jeho floru a faunu.

Pro ty, kteří touží po výletech a poznávání, je Hurghada skvělým výchozím bodem. Luxor, Karnak, Káhira a Gíza jsou jen některá z míst, která můžete navštívit během fakultativních výletů. V blízkosti Hurghady se nachází kouzelná vesnice El Gouna obklopená lagunami, která nabízí úchvatné kulisy pro relaxaci a zábavu. A pro milovníky golfu je tu golfové centrum Steigenberger Golf Resort.

Zkrátka a dobře, dovolená v Hurghadě je nezapomenutelným zážitkem pro všechny typy cestovatelů. Od luxusního ubytování až po dobrodružné vodní aktivity a kulturní objevy, tato egyptská perla vás nadchne svou rozmanitostí a krásou. Nechte se unést k břehům Rudého moře a zažijte dovolenou snů v jedinečné Hurghadě.

Vybírat můžete také z tipů níže nebo na našich stránkách.


— dovolená v Hurghadě, Egypt —