TuniskoDjerbaDovolená v Tunisku: Djerba, 7 dní, 4* hotel, all inclusive za 14990...

Dovolená v Tunisku: Djerba, 7 dní, 4* hotel, all inclusive za 14990 Kč! Zábava pro děti, relax pro rodiče!

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na prázdninovou dovolenou do Tuniska, na krásný ostrov Djerba. Pokud ještě váháte, kam vyrazit na letní dovolenou, máme pro vás skvělou nabídku. V termínu 3.8.2023 – 9.8.2023 si můžete užít týdenní pobyt ve 4* hotelu Aljazira Beach & Spa, který je známý svým luxusním prostředím a kvalitními službami. V ceně zájezdu za 14990 Kč máte zajištěnou stravu formou all inclusive, nemusíte se tak starat o vaření ani o další příplatky za jídlo. Letecká doprava z Prahy je samozřejmostí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Aljazira Beach & Spa disponuje dětským klubem v českém jazyce. Zdejší profesionální animátoři se postarají o zábavu a aktivní program pro vaše děti, zatímco vy si budete moci užít relaxaci na pláži nebo využít wellness služeb. Nezapomeňte, že Invia vám u tohoto zájezdu garantuje nejlepší cenu, kterou na trhu najdete.

Tunisko, konkrétně ostrov Djerba, je vynikající destinací pro letní dovolenou. Můžete si zde užít krásné pláže, průzračné moře a mnoho historických památek. Oblast je bohatá na zajímavá místa, jako je například El Ghriba synagoga, Mezquita Fadhloun nebo Borj El Kebir pevnost. Kromě toho si můžete vychutnat místní kulturu, trhy a kulinářské speciality. Tunisko vám nabídne nezapomenutelný zážitek plný krásných památek, vynikajícího jídla a pohostinných lidí.

dovolená Tunisko
dovolená Djerba

Levná dovolená Tunisko, Djerba

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

3.8.2023 – 9.8.2023

14990 Kč

obrazek 1

4* Ubytování:
Aljazira Beach & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Aljazira Beach & Spa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 7 dní v termínu 3.8.2023 – 9.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Aljazira Beach & Spa a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz