TuniskoDjerbaDovolená v Tunisku: Luxusní 4* hotel na ostrově Djerba s programem all...

Dovolená v Tunisku: Luxusní 4* hotel na ostrově Djerba s programem all inclusive za 13590 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Djerba je oblíbeným cílem pro milovníky exotiky a krásných pláží. Pokud plánujete letošní letní dovolenou a ještě nemáte vybráno, máme pro vás skvělou nabídku. Vydejte se v termínu od 13. srpna do 19. srpna 2023 na týdenní last minute dovolenou do Tuniska, konkrétně na tento ostrov. Ubytujte se v pohodlném 4* hotelu Djerba Resort, který se nachází v srdci turistické zóny a zároveň jen kousek od nákupních a zábavních možností. Můžete si tak užít nejen lenošení na pláži, ale i prozkoumat okolí a poznávat místní kulturu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Djerba Resort nabízí vše, co si jen můžete přát. Kromě pohodlného ubytování s programem all inclusive, který zahrnuje jídlo a nápoje po celý den, si můžete dopřát také relaxaci v luxusním SPA centru. Po náročném dni stráveném objevováním krás ostrova si můžete dopřát regenerační masáže nebo saunování. Djerba je známá svou bohatou historií a množstvím zajímavých míst, jako jsou starobylé památky, tradiční trhy a nádherná příroda. Takže pokud hledáte skvělý zážitek za přijatelnou cenu, neváhejte a využijte tuto jedinečnou nabídku levné dovolené v Tunisku.

dovolená Tunisko
dovolená Djerba

Levná dovolená Tunisko, Djerba

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

13.8.2023 – 19.8.2023

13590 Kč

Levná dovolená Djerba Resort, Tunisko, Djerba, Djerba Midoun

4* Ubytování:
Djerba Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Djerba Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 7 dní v termínu 13.8.2023 – 19.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Djerba Resort a programem all inclusive za 13590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz