Spojené arabské emirátyDovolená ve Spojených arabských emirátech: Ras al Khaimah na 10 dní za...

Dovolená ve Spojených arabských emirátech: Ras al Khaimah na 10 dní za 18490 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se na desetidenní dovolenou do exotických Spojených arabských emirátů, konkrétně do emirátu Ras al Khaimah. Čeká vás pohodlí ve fantasticky hodnoceném 3* hotelu Citymax s polopenzí. Nabídka platí pro termín 14. – 23. února 2024 s odletem z Prahy. Využijte last minute slevu 38% a prozkoumejte kouzlo Ras al Khaimah za cenu 18490 Kč. Zájezd pořádá cestovní kancelář Blue Style.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Emirát Ras al Khaimah nabízí jedinečnou směsici tradiční arabské kultury a moderního luxusu. Tento nejsevernější emirát je známý svými písečnými plážemi a archeologickými nalezišti. Během pobytu můžete navštívit pevnost Dhayah, jedinou dochovanou pevnost z období doby bronzové, nebo se vydat na trh s ovocem a zeleninou, kde můžete ochutnat místní speciality. Pro milovníky přírody je zde Hajar Mountains, jedno z nejvyšších pohoří na Arabském poloostrově, které nabízí ideální podmínky pro turistiku a pozorování místní flóry a fauny. Nenechte si ujít také luxusní nákupní centra a rozmanitou gastronomii, která je směsicí tradičních a mezinárodních chutí.

Spojené arabské emiráty, Ras al Khaimah

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.