Spojené arabské emirátyDubaiDubaj za bezkonkurenční cenu: Dva týdny levné dovolené za 10990 Kč s...

Dubaj za bezkonkurenční cenu: Dva týdny levné dovolené za 10990 Kč s odletem z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Dva týdny v Dubaji za skvělou cenu 10990 Kč, to je parádní last minute nabídka, se kterou právě teď přichází cestovní kancelář DER Touristik. Vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou do Spojených arabských emirátů a objevte krásy Dubaje od 11. září do 25. září 2023. Tento neodolatelný zájezd zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Arabian Park Edge by Rotana včetně snídaně a leteckou dopravu z Prahy. Hotel je ideálně situovaný nedaleko mezinárodního letiště v Dubaji a pouhých 20 minut od veřejné pláže La Mer. V jeho blízkosti se nachází i luxusní nákupní centrum Wafi, které nabízí skvělé možnosti nákupů a zábavy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Dubaj, jedno z nejmodernějších měst na světě, nabízí nekonečné množství atrakcí a aktivit pro turisty. Během svého pobytu můžete navštívit ikonická místa, jako je výšková budova Burj Khalifa, která vám nabídne panoramatický výhled na město. Pro milovníky nakupování je zde Dubajské obchodní centrum, kde najdete luxusní značky a tradiční suvenýry. Nezapomeňte také na procházku historickým centrem Al Fahidi, kde se můžete ponořit do tradiční arabské kultury. Pro odpočinek a zábavu s rodinou je tu Aquaventure Waterpark s neskutečnými tobogány a plaveckými atrakcemi. Dubaj nabízí nespočet restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní i mezinárodní kulinářské lahůdky. Tato last minute nabídka je skvělou příležitostí pro nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejmodernějších měst na světě.

dovolená Spojené arabské emiráty
od Invia.cz

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Dubai

letecky na 15 dní

11.9.2023 – 25.9.2023

10990 Kč

Levná dovolení v hotelu Arabian Park Dubai - Edge by Rotana - Spojené arabské emiráty, Dubaj

3* Ubytování:
Arabian Park Edge by Rotana
hodnocení 3,9 z 5 – výborné

další termíny
Arabian Park Edge by Rotana

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Spojené arabské emiráty, Dubai na 15 dní za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


11.9.2023 – 25.9.2023 letecky z Prahy na 15 dní se snídaní za 10990 CZK


— Spojené arabské emiráty, Dubai, Arabian Park Edge by Rotana — | další nabídky od Dovolena.cz