Spojené arabské emirátyDubajDubaj za výhodnou cenu 8990 Kč: 8denní pobyt ve 3* hotelu se...

Dubaj za výhodnou cenu 8990 Kč: 8denní pobyt ve 3* hotelu se snídaní!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete svou dovolenou a hledáte exotické místo s mnoha zajímavými aktivitami, může být Dubaj a Spojené arabské emiráty tou pravou volbou. Nabízí se Vám výhodná nabídka 8denního pobytu v Dubaji v termínu od 4.5.2023 do 11.5.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Arabian Park Edge by Rotana včetně snídaně za pouhých 8990 Kč. Odlet je zajištěn z Prahy.

Výhodou tohoto ideálně situovaného hotelu je jeho blízkost k mezinárodnímu letišti v Dubaji a také ke krásné pláži La Mer Beach, která je vzdálena pouze 20 minut jízdy. Navíc se nachází v blízkosti luxusního nákupního centra Wafi, které nabízí mnoho možností pro nakupování a zábavu.

Vybavení hotelu Arabian Park Edge by Rotana zahrnuje vstupní halu s recepcí, restauraci, bazén s terasou na slunění s lehátky a slunečníky, fitness centrum a směnárnu. Pokoje jsou moderně vybavené s klimatizací, vlastní koupelnou a WC, fénem a TV. Dvoulůžkový pokoj nabízí výhled na město.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tato nabídka představuje skvělou příležitost pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v Dubaji, poznat místní kulturu a zároveň si užít relaxaci na pláži či v hotelovém bazénu. S ubytováním v hotelu Arabian Park Edge by Rotana za výhodnou cenu začnete svou cestu k nezapomenutelné dovolené.

dovolená Spojené arabské emiráty
od Invia.cz

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Dubaj

letecky na 8 dní

4.5.2023 – 11.5.2023

8990 Kč

obrazek 83

3* Ubytování:
Arabian Park Edge by Rotana
hodnocení 3,9 z 5 – výborné

další termíny
Arabian Park Edge by Rotana

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Spojené arabské emiráty, Dubaj na 8 dní za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Spojené arabské emiráty, Dubaj, Arabian Park Edge by Rotana — | další nabídky od Dovolena.cz