ŘeckoZakynthosDva týdny levné dovolené na řeckém ostrově Zakynthos s all inclusive jen...

Dva týdny levné dovolené na řeckém ostrově Zakynthos s all inclusive jen za 13990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

V první polovině června si můžete užít dva týdny levné dovolené v Řecku na ostrově Zakynthos, a to díky tomuto last minute zájezdu na 15 dní s termínem konání 4. – 18.6.2024, ubytováním ve 3* hotelu Zakynthos, který se nachází v oblasti Akrotiri, a stravováním formou all inclusive. Odlet je z Prahy a cena zájezdu činí skvělách 13990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zakynthos je třetím největším ostrovem v Jónském moři a ohromí vás svou nádhernou přírodou a bohatou historií. Turisté by neměli vynechat návštěvu slavné pláže Navagio s vrakem lodi, která patří mezi nejfotografovanější místa v Řecku. Dalším lákadlem jsou Modré jeskyně nebo Národní mořský park Zakynthos, kde můžete pozorovat želvy Karety obecné. Město Zakynthos, hlavní město ostrova, je pak plné historických památek, muzeí a večerního vyžití. Akrotiri, kde se hotel nachází, je klidná oblast s nádhernými výhledy na moře a snadným přístupem k hlavním atrakcím ostrova.

Levná dovolená v hotelu Zakynthos (Akrotiri) -
Řecko, Zakynthos

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 15 dní v termínu 4.6.2024 – 18.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Zakynthos (Akrotiri) a programem all inclusive za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz