ŘeckoRhodosDva týdny levné dovolené na Rhodosu s programem all inclusive jen za...

Dva týdny levné dovolené na Rhodosu s programem all inclusive jen za 14590 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Nabízíme vám atraktivní 15denní zájezd na ostrov Rhodos, který patří k nejoblíbenějším destinacím Řecka. V termínu 30.5. – 13.6.2024 vás čeká pobyt v hotelu Evi, který se těší velké oblibě mezi turisty, a to hlavně díky své skvělé poloze – nachází se totiž pouhých 10 metrů od pláže. Hotel nabízí ubytování v režimu all inclusive. Celková cena této dovolené je 14590 Kč a zahrnuje i leteckou dopravu z Prahy. Využijte výhodnou slevu 43 % na tento zájezd a užijte si bezstarostnou dovolenou v srdci Egejského moře.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos je čtvrtý největší ostrov Řecka bohatý na historii, úchvatné pláže a živý noční život. Stejnojmenné hlavní město ostrova, Rhodos, je domovem impozantního historického jádra, které je součástí světového dědictví UNESCO. Milovníci historie tu najdou mnoho památek, včetně Paláce velmistrů nebo archeologického muzea. Kromě historických skvostů se Rhodos může pochlubit i nádhernými přírodními lokalitami jako je Údolí motýlů nebo termální prameny v Kalithea. Pro aktivní odpočinek doporučujeme návštěvu místních vodních parků nebo vodní sporty, kterým se můžete věnovat na některé z mnoha pláží. Ať už hledáte odpočinek na slunci nebo objevování starobylých ruin, na Rhodosu se rozhodně nudit nebudete.

Levná dovolená v hotelu Evi - Řecko, Rhodos, Faliraki

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 15 dní v termínu 30.5.2024 – 13.6.2024 s ubytováním v hotelu Evi a programem all inclusive za 14590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz